Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Загрузка...

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ / сторінка 4

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,08 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
1).
Рис 1. Узагальнене дерево функцій багатофункціональної підсистеми ціноутворення:
I - функції багатофункціональної підсистеми ціноутворення;
Інв. – інваріантні функції; Інт. – функції інтеграції підсистеми з іншими ІС керування підприємством;


1 – основні функції:
1.1 - визначення ціни на новий товар;
1.2 - визначення ціни на товар у процесі життєвого циклу;
1.3 - визначення стратегії ціноутворення на новий товар;
1.4 - калькуляція витрат;
2 - допоміжні функції:
2.1 - розрахунок знижок;
2.2 - аналіз цін і товарів конкурентів;
2.3- розрахунок конкурентоздатності;
2.4 - перегляд цін і обсягів продажів і аналізу тенденцій їхньої зміни.


Також проведений аналіз основних інформаційних вимог до вирішення задач ціноутворення для різних функцій керування підприємством.
В другому розділі досліджені і розроблені концептуальні основи створення багатофункціональної підсистеми ціноутворення.
Проведено більш детальний аналіз специфіки ціноутворення для галузі будматеріалів. В процесі даного аналізу були виділені фактори, які мають вплив на ціноутворення в цілому, і визначені фактори, що мають найбільший вплив на ціноутворення в галузі будматеріалів. Такими факторами є конкуренція, попит на продукцію будівництва, вимоги держави.
Слід зазначити, що саме від попиту на будівельну продукцію залежить попит на будматеріали і саме його варто враховувати при формуванні ціни. Також слід зазначити такі фактори, як місце розташування підприємства, наявність ресурсів, необхідних для виробництва. Від даних факторів залежать:
· собівартість, на яку впливають ціни постачання сировини і т.п.;
· ціна продукції через можливі транспортні націнки.
Були проведені постановка і моделювання основних методів вирішення задач ціноутворення. У рамках даної постановки проведені аналіз і дослідження основних методів ціноутворення і їхня класифікація. Виділено основні інформаційні вимоги до кожного з методів. Проведено аналіз обліку основних факторів, що впливають на ціноутворення кожним методом. В результаті даного аналізу зроблений висновок, що більшість з факторів враховуються при ціноутворенні методом кривої рівноваги, оскільки даний метод дає гнучкі можливості по введенню будь-яких обмежень. Проведено детальний аналіз кожного з розглянутих методів ціноутворення.
У даному розділі розроблена математична модель застосування чисельних методів інтерполяції алгебраїчними поліномами до методу побудови кривої рівноваги. Для цього були проведені аналіз і дослідження методології побудови кривої рівноваги і розроблений алгоритм її побудови. Побудова кривої рівноваги відбувається в кілька етапів:
1. Побудова поверхні попиту в просторі „обсяг – Q, ціна - P, доход – C”. Поверхня будується на основі її проекцій на кожну з трьох площин: “ціна – обсяг”, “обсяг – доход” і “ціна - доход”. Причому в площині “ціна – доход” будується залежність граничної ціни від величини доходу, що для товарів повсякденного попиту є прямолінійною залежністю, а для товарів, які не являються предметами повсякденного попиту, носить нелінійний характер. Поверхні попиту будуються в залежності від виду товару – для товарів повсякденного попиту і для товарів, що не є предметами постійного попиту. Причому остання поверхня має більш складну форму. Однак надалі будемо розглядати лише криву рівноваги для товарів повсякденного попиту.
2. Побудова поверхні пропозиції, що має більш простий вигляд. По суті поверхня пропозиції являє собою одну і ту ж криву пропозиції, характер та місцезнаходження якої ніяк не залежить від третьої осі простора – осі доходів.
3.Побудова кривої рівноваги як кривої перетину двох поверхонь: попиту і пропозиції.
Далі був проведений детальний аналіз можливих методів формалізації даної кривої і представлення її у виді математичної моделі. Були розглянуті наступні методи: представлення поверхонь попиту та пропозиції у виді площин та у виді поверхонь другого порядку; використання методів апроксимації, отриманих на основі змістовних моделей результатів; представлення поверхонь попиту та пропозиції за допомогою сплайнів; розрахунок кривої рівноваги за допомогою дослідження поверхонь попиту та пропозиції, що заснована на інтерполяції даних, отриманих при статистичних дослідженнях.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок