Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Загрузка...

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ / сторінка 6

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,08 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Детально проаналізований і створений алгоритм побудови кривої рівноваги за допомогою чисельних методів і алгоритм використання даної кривої в ціноутворенні, розроблений алгоритм моделювання попиту за допомогою лінійного програмування.
Четвертий розділ присвячений експериментальній розробці ІТ і апробуванню результатів на прикладі підприємства будматеріалів. У даному розділі була розроблена структура (рис 2), виділені функції і визначені засоби реалізації ППП “Гермес-Ц”.
Експертна система визначення стратегії ціноутворення на новий товар на базі основних даних, введених користувачем (інтенсивність конкуренції, розмір ринку, поінформованість споживачів про товар і чутливість споживачів до ціни) визначає стратегію введення нового товару на ринок.
Розглянута підсистема забезпечення інтерфейсів взаємодії з іншими системами керування підприємством. Такі інтерфейси повинні забезпечувати обмін інформацією між ІС керування підприємством та багатофункціональною підсистемою. Найбільш простим рішенням є робота з базами даних ІС керування підприємством. Для цього необхідно розробити програму - конвертор з одного формату баз даних до іншого.
Після ретельного аналізу основних СКБД, які використовують існуючі ІС керування підприємством, було прийнято рішення розробити конвертор зі СКБД MS SQL до Paradox, яка використовується в БД ППП „Гермес - Ц”.
Розроблено схеми експериментального апробування ППП “Гермес - Ц” для різних умов і проведений аналіз результатів впровадження. Для цього побудована діаграма використання системи в нотації UML, на основі якої були побудовані технологічні схеми вирішення окремих задач ціноутворення за допомогою ППП “Гермес - Ц”. Були розроблені вимоги для адаптації ППП “Гермес - Ц” для підприємства в галузі будматеріалів.
Крім того в даному розділі проведений аналіз результатів впровадження ППП “Гермес - Ц” на підприємстві в галузі будматеріалів.
Рис. 2. Структура пакета прикладних програм “Гермес - Ц”


ВИСНОВКИ
Робота присвячена дослідженню і розробці моделей, методів, алгоритмів і програмних засобів реалізації багатофункціональної підсистеми ціноутворення. Основними результатами роботи є:
1. Проведено системний аналіз місця багатофункціональної підсистеми ціноутворення в системі керування підприємством, виділені основні цілі, функції і задачі ціноутворення.
2. Побудовано класифікацію існуючих ІУСТ підприємства, зроблений їхній аналіз з погляду реалізації основних задач і функцій ціноутворення, проаналізовані основні задачі ціноутворення, розв'язувані в даних ІС, і ті задачі, що у них не реалізовані.
3. Розроблено технологічні ланцюжки у вигляді схем вирішення окремих задач ціноутворення з використанням існуючих ІС керування підприємством і багатофункціональною підсистемою ціноутворення.
4. Класифіковано і досліджено основні інформаційні вимоги до вирішення задач ціноутворення.
5. Виділені фактори, які впливають на ціноутворення в цілому і мають найбільший вплив на ціноутворення в галузі будматеріалів, за допомогою аналізу основних факторів.
6. Проведені дослідження і класифікація основних методів ціноутворення, виділені інформаційні вимоги кожного з методів і проведений аналіз урахування основних факторів методами ціноутворення.
7. Сформована математична модель застосування чисельних методів інтерполяції алгебраїчними поліномами до методу побудови кривої рівноваги і розроблений алгоритм побудови кривої рівноваги за допомогою декількох методів.
8. Проаналізована і поліпшена математична модель проведення моделювання попиту в просторі “ціна – об'єм – доход” за допомогою лінійного програмування.
9. Побудовано архітектуру багатофункціональної підсистеми ціноутворення, досліджені функціональна і функціонально–технологічні структури багатофункціональної підсистеми ціноутворення.
10. Наведено механізм підготовки і прийняття рішень у багатофункціональній підсистемі ціноутворення.
11. Визначені і детально досліджені архітектура БД, концептуальна і фізична структура БД і розроблено дерево виводу для ЕС визначення стратегії ціноутворення на новий товар.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок