Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення системи визначення пожежонебезпечних властивостей речовин, матеріалів та будівельних конструкцій

Удосконалення системи визначення пожежонебезпечних властивостей речовин, матеріалів та будівельних конструкцій

Назва:
Удосконалення системи визначення пожежонебезпечних властивостей речовин, матеріалів та будівельних конструкцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
У ПЕРШОМУ РОЗДІЛІ проведено огляд та аналіз міжнародних стандартів і
літературних джерел, що стосуються перевірки професійного рівня лабор
аторій шляхом проведення міжлабораторних порівняльних випробувань


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
ЗГУРЯ В‘ЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ
УДК 614.841.332/.34
Удосконалення системи визначення
пожежонебезпечних властивостей речовин,
матеріалів та будівельних конструкцій
21.06.02 – пожежна безпека
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті пожежної безпеки (УкрНДІПБ) МНС України (м. Київ).
Науковий керівник: | кандидат технічн кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Харченко Ігор Олександрович, Український науково-дослідний інститут пожежної безпеки МНС України, провідний науковий співробітник науково-дослідного центру управління якістю досліджень та випробувань.
 
Офіційні опоненти:    | доктор технічних наук, професор Круковський Павло Григорович, Інститут технічної теплофізики НАН України, завідувач відділом моделювання процесів тепломасообміну;
кандидат технічних наук, доцент Юзьків Тарас Богданович, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України, начальник факультету пожежної та техногенної безпеки.
Захист відбудеться “14” грудня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.720.01 в Українському науково-дослідному інституті пожежної безпеки (УкрНДІПБ) МНС України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Рибальська,18.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки (УкрНДІПБ) МНС України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Рибальська, 18.
Автореферат розісланий “12” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. А.В. Антонов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Статистичні дані про пожежі та їх наслідки свідчать, що за період з січня 1991 року до вересня 2007 року в Україні виникло 344270 пожеж, внаслідок яких загинуло 46629 осіб. Щорічна загибель людей на пожежах у порівнянні з 1970 роком зросла у 15 разів і у розрахунку на 1 млн. населення в Україні перевищує такий же показник у провідних країнах світу в 2-8 разів. Такий стан з пожежами обумовлює необхідність пошуку адекватних дій, в першу чергу спрямованих на зменшення кількості загиблих на пожежах. Аналіз пожеж показує, що причинами багатьох з них є вироби, які в Україні раніше не використовувалися, в тому числі і закордонного виробництва. Через використання недосконалих методів та отримання невірогідних результатів випробувань пожежонебезпечні вироби потрапляють на ринок України і відповідно стають причинами виникнення пожеж.
Законом України “Про пожежну безпеку” (ст. 10) встановлено заборону щодо застосування в будівництві та виробництві матеріалів і речовин, на які немає даних щодо їх пожежної небезпеки. Впровадження в Україні Законів “Про підтвердження відповідності”, “Про акредитацію органів з оцінки відповідності”, “Про стандарти, технічні регламенти та процедури підтвердження відповідності”, а також державних будівельних норм ДБН В.1.1-7-2002 Пожежна безпека об’єктів будівництва створило передумови для функціонування системи визначення пожежонебезпечних властивостей речовин, матеріалів, вогнестійкості будівельних конструкцій, а також показників якості продукції протипожежного призначення (далі – Система). Ця Система базується на трьох складових - вимогах та критеріях застосування виробів та матеріалів, що викладені в національних і міждержавних стандартах (ДСТУ та ГОСТ), державних будівельних нормах (ДБН та СНиП), правилах пожежної безпеки тощо; методах визначення (випробувань), що викладені в національних і міждержавних стандартах (ДСТУ та ГОСТ); комплексі науково-технічних та організаційних заходів, методів і засобів, що спрямовані на забезпечення єдності випробувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Удосконалення системи визначення пожежонебезпечних властивостей речовин, матеріалів та будівельних конструкцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок