Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОЇ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОЇ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Назва:
ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОЇ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,41 KB
Завантажень:
336
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
ЯКОВЛЄВА Інна Всеволодівна
 
УДК 621.311
ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОЇ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Спеціальність 05.14.02 - електричні станції, мережі і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у відділі автоматизації електричних систем Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Науковий керівник – доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Танкевич Євгеній Миколайович, провідний науковий співробітник відділу автоматизації електричних систем Інституту електродинаміки НАН України.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Яндульський Олександр Станіславович, декан факультету електроенерготехніки і автоматики Національного технічного університету України “КПІ” МОН України;– 
кандидат технічних наук
Нагорний Павло Дем’янович, директор Хмельницьких південних високовольтних електромереж ВАТ ЕК "Хмельницькобленерго" Мінпаливенерго України;
Провідна установа – Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (відділ спеціалізованих засобів моделювання), м. Київ.
Захист відбудеться “ 07 ”лютого 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .187.03 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ – 57, проспект Перемоги, 56.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ – 57, проспект Перемоги, 56.
Автореферат розіслано “ 23 ” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О.Саратов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для надійного і якісного функціонування систем оперативного диспетчерського управління й обліку електроенергії важливе забезпечення необхідної точності, швидкості і надійності одержання інформації про параметри режимів, стан комутаційної апаратури, кількість і якість електроенергії. Виконання вимог до обсягу і якості інформації дозволяє одержати модель, що адекватно відображає реальний об'єкт і є основою для ефективного розв’язання задач управління передачею, розподілом і споживанням електроенергії, визначення реальних економічних показників діяльності всіх ланок енергетичного виробництва.
Комплексне забезпечення систем управління електроенергетичних об’єктів (ЕЕО) інформацією можливе на основі використання єдиного уніфікованого джерела інформації, виконаного у вигляді багатофункціонального мікропроцесорного засобу вимірювання. Найчастіше закордонні (фірми "АББ", "Сіменс", "Шлюмбурже" і інш.) і вітчизняні (фірми "Облік", "Телекарт" і інш.) виробники йдуть по шляху розширення можливостей сучасних електронних лічильників за рахунок виконання функцій вимірювання і контролю параметрів режиму. Однак у більшості з них точність виконуваних додаткових вимірювань метрологічно не атестована, а номенклатура і характеристики вимірюваних параметрів не повною мірою відповідають вимогам систем диспетчерського управління. Прилади контролю якості закордонного виробництва не пристосовані для стаціонарного використання, мають високу вартість і не задовольняють вимоги вітчизняної нормативної бази.
Питання інформаційного забезпечення систем управління й обліку електроенергії досліджуються в Інституті електродинаміки НАН України, Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Національному технічному університеті України “КПІ”, Харківському національному технічному університеті “ХПІ”, Національному університеті “Львівська політехніка”, ДП “Укренергоналадкавимірювання” і інш. У публікаціях останніх років, присвячених розробці й удосконаленню систем управління ЕЕО, відзначається важливість інформаційного забезпечення і недоліки існуючих засобів обробки інформації. Тому розв’язання науково-технічних задач, спрямованих на створення таких засобів, є важливим і актуальним для розвитку вітчизняної електроенергетики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАСОБИ КОМПЛЕКСНОЇ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ СИСТЕМ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ТА ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок