Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів пневмоімпульсної машини для сепарації насіння за густиною

Обґрунтування параметрів пневмоімпульсної машини для сепарації насіння за густиною

Назва:
Обґрунтування параметрів пневмоімпульсної машини для сепарації насіння за густиною
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,16 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Богатирьов Дмитро Володимирович
УДК 631.362.3
Обґрунтування параметрів пневмоімпульсної машини для сепарації насіння за густиною
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Кіровоград-2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі сільськогосподарського машинобудування Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Петренко Микола Миколайович,
Кіровоградський національний технічний університет,
перший проректор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Котов Борис Іванович, “
Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук,
смт. Глеваха Київської обл.,
завідувач лабораторії післязбиральної обробки зерна;
кандидат технічних наук, професор
Шмат Костянтин Іванович,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри сільськогосподарського
машинобудування, директор проблемної лабораторії з зернозбиральної і переробної техніки.
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ,
кафедра сільськогосподарського машинобудування.
Захист відбудеться 9 вересня 2005 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий "__" серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Врожайність зернових культур в багатьох випадках обумовлена технологіями їх посіву, реалізація яких суттєво залежить, як від якості виконання робіт, так і від якості посівного матеріалу. Разом з повним очищенням насіння від домішок одними з найважливіших ознак якості насіннєвого матеріалу є його густина та крупність. Доведено, що відбір насінин з найбільшою густиною є відбором найбільш фізіологічно зрілих. Густина впливає на схожість, силу росту, енергію проростання та життєздатність насінини, а також на кількість стебел та якість отриманих з них рослин. З насінин високої густини отримують більшу кількість рослин і вони швидше розвиваються, тобто дають кращі врожаї. Якщо проаналізувати біологічні та фізико-механічні властивості насінини, то густина є одним з пріоритетних показників за яким доцільно проводити сепарацію.
На сьогодні запропоновано багато технічних рішень устаткування для сепарації насіння за фізико-механічними властивостями, які корелюють з густиною. Але слід відмітити, що більшість з них не забезпечують агротехнічні вимоги або економічно не ефективні.
Одним з перспективних напрямків зниження трудомісткості, енергоємності, підвищення якості та стійкості процесу сепарації насіння за густиною є переведення його в псевдозріджений стан, дослідження якого на сьогодні є назрілою проблемою.
Зв‘язок з науковими програмами. Тема роботи пов‘язана з "Державною програмою виробництва технологічних комплексів машин і устаткування для сільського господарства, харчової і переробної промисловості на 1998-2005рр." (п.3.1.12), затвердженою на засіданні Кабінету Міністрів України 09.02.1998 року, протокол №5 та з тематичним планом НДДКР Кіровоградського національного технічного університету на 2000-2005 роки.
Мета та задачі дослідження. На основі аналізу стану механізації процесу сепарації насіння за густиною сформульована наступна мета роботи: підвищення ефективності та продуктивності процесу сепарації насіння за густиною в стані псевдозрідженя, при зниженні енергоємності за рахунок використання пульсуючого потоку повітря.
Для досягнення вказаної мети необхідно розв'язати наступні задачі досліджень:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів пневмоімпульсної машини для сепарації насіння за густиною

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок