Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ, ЕХОПЛЕКСУ ТА ЦИКЛІЧНИХ КОДІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ, ЕХОПЛЕКСУ ТА ЦИКЛІЧНИХ КОДІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ, ЕХОПЛЕКСУ ТА ЦИКЛІЧНИХ КОДІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,59 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
”КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Алі Тауфік Окла Аль-Хавальді
(Йорданія)
УДК 004.052.42
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ЗАСТОСУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ, ЕХОПЛЕКСУ ТА
ЦИКЛІЧНИХ КОДІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ
ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник – член –кореспондент Національної Академії Наук
України, доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ”, радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Зайченко Юрій Петрович,
НТУУ ”КПІ”, професор кафедри математичних
методів системного аналізу Інституту прикладного
системного аналізу при НТУУ ”КПІ”
кандидат технічних наук,
Селігей Олександр Минович, Кременчуцький
державний політехнічний університет, доцент
кафедри комп’ютерних та інформаційних систем
Провідна установа: Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є.Пухова НАН України, відділ
спеціальних засобів моделювання
Захист відбудеться 16 жовтня 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м. Київ, проспект Перемоги 37, корп.18,ауд.306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 14 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 Орлова М.М.
кандидат технічних наук, доцент


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток інформаційних технологій на основі комп’ю-терних систем та мереж визначається динамічним поглибленням процесів інформаційної інтеграції та значною мірою залежить від забезпе-чення високого рівня надійності передачі даних на всіх рівнях.
Характерне для сучасного етапу зростання швидкостей передачі даних зумовлює збільшення кількості помилок, що виникають в результаті міжсимвольної інтерференції. Зростання інтенсивності зовнішніх електро-магніт-них полів, зумовлене розширенням використання засобів мобільного зв’язку, спричиняє до збільшення кількості помилок передачі даних.
Разом з тим, розширення використання інформаційних технологій в усіх сферах людської діяльності, в тому числі, в галузях, пов’язаних з техногенним ризиком, вимагає адекватного підвищення надійності всіх складових комп’ютерних систем, в тому числі, надійності передачі інформації.
На відміну від систем зв’язку, інтенсивність виникнення помилок при передачі даних в комп’ютерних системах і мережах є на декілька порядків меншою. Відповідно, більш ефективним є використання технології виявлення та повторної передачі даних на відміну від технологій прямого виправлення помилок за допомогою корегуючих кодів.
Для виявлення помилок передачі даних в шинах PCI та USB комп’ютерів використовуються засоби блокового контролю – циклічні надлишкові коди та контрольні суми. Для застосувань, що вимагають швидкої реакції на виникнення помилки застосовується ехоплекс. Ці ж засоби широко використовуються для контролю помилок передачі даних в каналах комп’ютерних мереж, що регламентується відповідними протоколами.
Динамічне зростання швидкостей передачі цифрових даних в шинах комп’ютерних систем та лініях мереж диктує жорсткі вимоги щодо продуктивності засобів контролю помилок: вона має бути сумірною до пропускної здатності каналу передачі даних. Ця, важлива для сучасного етапу розвитку технології передачі даних, обставина визначає необхідність радикального підвищення надійності засобів контролю, які допускають розпаралелювання обчислень, пов’язаних з реалізацією функцій контролю і, тим самим, не обмежують можливостей підвищення продуктивності контролю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ КОНТРОЛЬНИХ СУМ, ЕХОПЛЕКСУ ТА ЦИКЛІЧНИХ КОДІВ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ В КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ І МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок