Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ПРИ ВИРОЩУВАННІ І ПЕРЕРОБЦІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ПРИ ВИРОЩУВАННІ І ПЕРЕРОБЦІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ПРИ ВИРОЩУВАННІ І ПЕРЕРОБЦІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,60 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛИСЕНКО Наталія Олександрівна
УДК 338.43:664.1(477.46)
ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
ПРИ ВИРОЩУВАННІ І ПЕРЕРОБЦІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Уманському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Уланчук Володимир Семенович,
Уманський державний аграрний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Коденська Марія Юхимівна,
Національний науковий центр “
Інститут аграрної економіки” УААН,
головний науковий співробітник відділу інвестицій
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Пиркін Володимир Іванович,
Інститут цукрових буряків УААН,
завідувач лабораторією наукового забезпечення
буряківництва і маркетингу
Провідна установа: Подільський державний аграрно-технічний університет
Міністерства аграрної політики України,
м. Кам’янець-Подільський,
кафедра соціально-трудових відносин і статистики
Захист дисертації відбудеться 10 травня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного агроекологічного університету Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий 8 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.П.Якобчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цукробурякове виробництво України перебуває в стані стагнації, у фінансовому занепаді. Різко зменшились обсяги виробництва цукрових буряків і цукру, знизилась ефективність, що є результатом відсутності виваженої політики в регулюванні економічними процесами та послаблення ролі держави в управлінні цукробуряковим виробництвом. Неефективно діючі ринкові регулятори та недосконалість економічних відносин призводять до занепаду національного товаровиробництва, розширення сфери для зовнішньоторговельної експансії на вітчизняний ринок продуктів харчування, включаючи цукор та цукровмісні продукти. Необхідність удосконалення економічних відносин у сфері виробництва, переробки цукрових буряків, створення ефективних організаційних структур в цукробуряковому виробництві, розробка чіткої економічної стратегії його розвитку у конкретному регіоні зумовили актуальність вибраної теми.
Стан вивчення проблеми. Є підстави вважати, що існує об’єктивна необхідність удосконалення економічних взаємовідносин у цукробуряковому виробництві з врахуванням принципів ринкової економіки та розробки механізму їх регулювання між виробниками цукрових буряків і цукру. Ці питання з позицій часового фактору висвітлені у працях відомих вчених В.П.Білаш, В.С.Бондаря, О.М.Варченко, М.С.Головача, А.С.Зайця, М.Ю.Коденської, Ю.А.Пастуха, В.І.Пиркіна, А.В.Фурси, О.М.Шпичака та ін. Проте, у розробці зазначеної проблеми залишається ряд невирішених теоретичних і практичних питань, що стосуються економічних відносин в інтегрованих структурах та активізації розвитку цукробурякового виробництва.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає основним напрямам наукових досліджень, що виконуються в Уманському державному аграрному університеті, зокрема в рамках теми: „Адаптація організаційно-економічного механізму господарювання до соціально-орієнтованих ринкових відносин в АПК” (номер державної реєстрації 0101U004493).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка механізму удосконалення економічних відносин у сфері виробництва і переробки цукрових буряків в умовах ринкової економіки та обґрунтування пропозицій щодо оптимізації сировинних зон цукрових заводів Черкаської області як мотиваційного фактора поглиблення взаємозв’язків у цукробуряковому виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ПРИ ВИРОЩУВАННІ І ПЕРЕРОБЦІ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок