Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Теплотехнологічні режими процесу концентрування томатопродуктів в роторно-плівковій випарній установці

Теплотехнологічні режими процесу концентрування томатопродуктів в роторно-плівковій випарній установці

Назва:
Теплотехнологічні режими процесу концентрування томатопродуктів в роторно-плівковій випарній установці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,41 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ВАЩУК ТИМОФІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
удк 664.061.4:084
Теплотехнологічні режими процесу концентрування томатопродуктів в роторно-плівковій випарній установці
05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних
та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент
Василенко Сергій Михайлович, Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ткаченко Станіслав Йосипович, Вінницький Національний технічний університет, завідувач кафедри теплоенергетики
доктор технічних наук, професор
Кулінченко Віталій Романович, Національний університет харчових технологій, професор кафедри "Процеси і апарати харчових виробництв та технології консервування"
Захист відбудеться “25” червня 2008 року о 16 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А – 310.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “23” травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доц.
Л.О. Кривопляс-Володіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальше нарощування випуску концентрованих томатопродуктів в Україні і вихід цієї продукції на світовий ринок стримується, насамперед, її високою собівартістю і невисокою якістю, що не завжди відповідають вимогам світових стандартів. Це позв’язано з існуючим рівнем переробного виробництва, що оснащене переважно застарілим обладнанням, зокрема устаткуванням для згущення томатного соку.
Перспективним методом інтенсифікації процесів випарювання розчинів є їхня реалізація в плівках розчинів, що стікають у роторних плівкових апаратах. Випарні апарати цього типу максимально відповідають основним теплотехнологічним вимогам: мінімізації часу перебування розчинів у зонах з підвищеними температурами і забезпечення мінімально можливих температур проведення процесу, практичної ліквідації гідростатичної депресії у випарних апаратах і пов’язаної з цим мінімальної втрати температурного перепаду у випарних апаратах. Крім цього, апарати такого типу досить прості за конструкцією, технологічні у виготовленні, процеси в них добре автоматизуються, тому вони перспективні для створення багатокорпусних випарних установок і розроблення на їхній основі високоефективних технологічних комплексів. Режими роботи таких апаратів у харчовій промисловості мають характерні ознаки, зокрема взаємодію плівкової течії продукту з елементами ротора апарата. За цих умов єдиною фізично обґрунтованою методикою розрахунку роторних плівкових випарних апаратів є математичне моделювання процесів тепломасообміну в них, а також математичне моделювання режимів роботи багатокорпусних випарних установок, створених на їхній базі.
Тому розроблення науково обґрунтованих методик розрахунку теплообмінних апаратів, адекватних фізичним картинам процесів, що відбуваються в них, і аналіз режимів роботи багатокорпусних випарних установок на базі випарних апаратів цього типу безперечно є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає планам науково-дослідної роботи Національного університету харчових технологій і є складовою напряму «Розроблення наукових основ тепломасообмінних та інших процесів харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв із метою створення високоефективних технологій і устаткування, засобів механізації й автоматизації».
Мета і завдання дослідження. Мета роботи полягає в проведенні комплексних досліджень теплотехнологічних режимів роботи трикорпусної випарної установки, що складається з роторно-плівкових випарних апаратів з роторами спірального типу, при випарюванні томатопродуктів, а також у створенні фізично адекватних методик їхнього розрахунку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Теплотехнологічні режими процесу концентрування томатопродуктів в роторно-плівковій випарній установці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок