Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ В ЛОГІСТИЧНИХ ЗБУТОВИХ МЕРЕЖАХ

УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ В ЛОГІСТИЧНИХ ЗБУТОВИХ МЕРЕЖАХ

Назва:
УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ В ЛОГІСТИЧНИХ ЗБУТОВИХ МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,80 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Наступним логічним етапом автором викладені аспекти імплементації
методів логістичного управління у функціонування логістичних систем


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАІНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ВАСЕЛЕВСЬКИЙ МИРОСЛАВ
УДК 338.242:658.014
УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ В ЛОГІСТИЧНИХ ЗБУТОВИХ МЕРЕЖАХ
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” на кафедрі економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Крикавський Євген Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Козоріз Марія Андріївна,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
завідувач відділу соціально-економічних і правових проблем розвитку підприємництва;
| кандидат економічних наук, доцент
Смиричинський Валентин Васильович,
Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, доцент
кафедри державного і муніципального управління.
Провідна установа: |
Ужгородський національний університет, кафедра економіки, менеджменту та маркетингу, Міністерство освіти і науки України, м. Ужгород.
Захист відбудеться “20”вересня 2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 в Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301-б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “19”серпня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова трансформація постсоціалістичних країн відбувається в надзвичайно динамічних умовах розвитку та функціонування світового, передусім європейського економічного простору. Глобалізація світової економіки, радикальна реструктуризація національної економіки, незворотність європейської інтеграції – далеко не повний перелік визначальних чинників реформування економіки України і Польщі. В цьому аспекті чинниками реалізації названих тенденцій найбільш мобільними з точки зору реакційної здатності доцільно розглядати потоки матеріалів та інформації. Адже, трактуючи ХХІ століття як період входження в інформаційне суспільство, говоримо водночас про суспільство, що грунтується на знаннях та вміннях, носіями яких є люди, зайняті в процесах трансформації ресурсів.
В такому аспекті відстежується органічний зв’язок між інформацією та ресурсами виробництва, предметна оцінка якого синтезована в таких категоріях, як “інформаційний потенціал”, “інформаційний ресурс”, “інформаційний субститут знань” тощо. Не піддаючи ніякому сумніву надзвичайну корисність інформації з погляду створення доданої вартості, підкреслимо, що вона все ж перебуває на рівні потенціальному до тих пір, поки не буде реалізована людиною безпосередньо шляхом прийняття відповідних рішень, чи опосередковано шляхом формування експертних систем, якими приймаються такі рішення. У будь-якому разі ці рішення можуть стосуватися управління і регулювання процесів просторово-часової трансформації товарів, насамперед в каналах дистрибуції. Актуальність власне цієї сфери управління матеріальними потоками зумовлена як уже названими процесами ринкової трансформації, глобалізації економіки, так і стійкими тенденціями структурних змін у сфері створення вартості, в сфері формування повних витрат, у сфері обслуговування споживача, в сфері формування ефективності функціонування економіки. Це означає:
-
зростання важливості (корисності) місця, часу й інформації як складників доданої вартості;
-
зміщення центру ваги витрат у напрямі від виробничих до транспортно-складських та пакувальних;
-
багатокритеріальний підхід до обслуговування споживача з точки зору гарантованого забезпечення акцептованого рівня сервісу;
-
наявність значно більшої концентрації резервів ефективності та їх вища доступність щодо реалізації в позавиробничих (транспортно-складсько-пакувальних) процесах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ В ЛОГІСТИЧНИХ ЗБУТОВИХ МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок