Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ЖОВЧНИХ КИСЛОТ У КОМПЛЕКСНОМУ ЕТАПНОМУ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖОВЧНОГО МІХУРА, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ КОЛОЇДНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЖОВЧІ.

ОСОБЛИВОСТІ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ЖОВЧНИХ КИСЛОТ У КОМПЛЕКСНОМУ ЕТАПНОМУ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖОВЧНОГО МІХУРА, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ КОЛОЇДНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЖОВЧІ.

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ЖОВЧНИХ КИСЛОТ У КОМПЛЕКСНОМУ ЕТАПНОМУ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖОВЧНОГО МІХУРА, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ КОЛОЇДНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЖОВЧІ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,65 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ДЕРЖАВНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
ПЛОСКІНА Василь Юрійович
УДК 616.366-002-085.838.97+612.357.1
ОСОБЛИВОСТІ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ЖОВЧНИХ КИСЛОТ У КОМПЛЕКСНОМУ ЕТАПНОМУ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖОВЧНОГО МІХУРА, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ КОЛОЇДНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЖОВЧІ.
14.01.36 - гастроентерологія
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Івано-Франківськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Ужгородському національному університеті Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор ЧОПЕЙ Іван Васильович, Ужгородський національний університет МОН України, факультет післядипломної освіти, кафедра терапії та сімейної медицини, завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор НЕЙКО Василь Євгенович, Івано-Франківська державна медична академія МОЗ України, кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб, завідувач кафедри
 
доктор медичних наук, професор СТАРОДУБ Євген Михайлович, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України, факультет післядипломної освіти, кафедра терапії і сімейної медицини, завідувач кафедри
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика, кафедра гастроентерології і дієтології
Захист відбудеться “_4_”лютого 2005 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.601.01 Івано-Франківської державної медичної академії (76000, м. Івано-Франківськ, вул.Галицька, 2).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Івано-Франківської державної медичної академії за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 7.
Автореферат розісланий “_4_”січня 2005 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д 20.601.01, доктор медичних наук, професор Оринчак М.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі гастроентерологічної патології хвороби жовчовивідних шляхів відіграють провідну роль і спостерігається стійка тенденція до зростання їх частоти та омолодження контингенту. За даними Міністерства охорони здоров’я України, частота жовчнокам’яної хвороби (ЖКХ), холециститу та холангіту за період з 1971 по 1985 рік зросла в 1,6 рази і при збереженні існуючих тенденцій збільшиться до 2010 року ще у два рази (В.Ф. Москаленко, В.М. Коваленко, 2001).
Незадовільний рівень профілактики, пізнє розпізнавання та несвоєчасний початок лікування не дозволяють у багатьох хворих зупинити розвиток хвороби на ранніх її стадіях (Г.А. Анохіна, 2003). Це призводить до зростання чисельності ускладнень, найчастішим з яких є формування жовчних каменів. Холелітіаз викликає обмеження трудової та суспільної активності, скорочення тривалості та якості життя (И.И. Дегтярева, 2000). Необхідність постійного диспансерного спостереження з використанням складних і дорогих діагностичних методик, тривалих повторних курсів лікування, в тому числі й хірургічного, призводить до значних матеріально-фінансових витрат.
За даними останніх досліджень більше 70% дорослого населення на Україні є інфікованим Helicobacter pylori (Нр) (Н.В. Харченко, 2000; И.Л.Кляритская, В.В. Тищенко, 2001). Життя в умовах, сприятливих для трансмісії даної інфекції, може виявитися визначальним для розвитку захворювань, асоційованих з Нр (P.Dominici et al., 1999; В.Г.Передерий и соавт., 2003). Тому необхідним є вивчення інфікованості та ролі цієї інфекції у хворих із патологією жовчного міхура.
Однією з актуальних проблем гастроентерології є вивчення умов, механізмів та клінічних факторів ризику виникнення холелітіазу, опрацювання та клінічна апробація методик його консервативного лікування. Вивчення впливу патології жовчного міхура на функції шлунка, кишечника, психоемоційний стан людини дало б змогу своєчасно корегувати процес лікування. Із численних методик консервативного лікування холестеринового холелітіазу, хронічного холециститу перспективним, клінічно ефективним є використання у комплексній, етапній терапії препаратів жовчних кислот та мінеральних вод (К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕПАРАТІВ ЖОВЧНИХ КИСЛОТ У КОМПЛЕКСНОМУ ЕТАПНОМУ ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖОВЧНОГО МІХУРА, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ КОЛОЇДНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ЖОВЧІ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок