Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІПОТЕКИ В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІПОТЕКИ В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІПОТЕКИ В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,36 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство економіки України
Українська академія зовнішньої торгівлі
ПИЛИПЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 339.5.057
УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІПОТЕКИ
В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність: 08.05.01 – Світове господарство та
міжнародні економічні відносини
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії зовнішньої торгівлі
Міністерства економіки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Лисенков Юрій Михайлович,
завідувач кафедри міжнародних фінансів
Української академії зовнішньої торгівлі
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Дудченко Микола Андрійович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій,
професор;
кандидат економічних наук,
Педь Ірина Валеріївна,
Міжнародний інститут менеджменту,
доцент.
Провідна установа:
Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України
Захист відбудеться 6 липня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.847.01 Української академії зовнішньої торгівлі Міністерства економіки України за адресою: 01042, Київ-42, вул. Чигоріна, 57.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української академії зовнішньої торгівлі за адресою: 01042, Київ-42, вул. Чигоріна, 57а.
Автореферат розіслано "6" червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Стукач Т. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поглиблення інтеграційних процесів обумовлює розширення застосування як ринкових інструментів, так і регулюючих суб’єктів на всіх сегментах ринку. Глобальна тенденція розвитку і поглиблення ринкових відносин обумовлює розробку системи регулюючих елементів, особливо відносно нових, раніше не існуючих ринків. До таких ринків відноситься ринок іпотечного кредитування, а в більш ширшому понятті – ринок іпотеки. Це новий сегмент національного ринку, формування та розвиток якого почався в історичному плані зовсім недавно. Між тим, іпотечні ринкові відносини в країнах з розвинутою економікою набули достатньо високого рівня. Тому науково-практичні завдання, які ставляться як перед науковою спільнотою, так і перед практиками, це завдання поглибленого аналізу основних тенденцій, форм і регуляторів функціонування іпотечного ринку в країнах з розвинутою економікою, направлені на необхідність розробки конкретної системи рекомендацій по створенню дійової, ефективної національної іпотечної системи в Україні. При цьому, система рекомендацій, яка повинна бути розроблена, має ґрунтуватися на системному аналізі закономірностей розвитку світового господарства, загальної стратегії і тактики економічного розвитку України в контексті світового розвитку, і необхідності проведення інституціональних перетворень в Україні в контексті трансформування світової економіки.
Останнім часом спостерігається поглиблений інтерес до розгляду
проблем створення іпотечного ринку в Україні, що обумовлено програмними вимогами інтегрування економіки України у європейське та світове економічне співтовариство.
Проблемам розвитку національного іпотечного ринку приділяється все більш значна увага серед науковців і вже існують достатньо вагомі наукові розробки, до яких можна віднести роботи таких авторів як Мозговий О.М., Воронова Н.М., Новицький В.Є, Блідченко В.М, Карімов Б.М., Волков С.С. Однак, слід зауважити, що основні зусилля по обґрунтуванню створення національної системи іпотеки докладаються Українською Національною Іпотечною Асоціацією за підтримки фахівців Світового банку. Спеціалістами Української Національної Іпотечної Асоціації здійснено достатньо цікаві і обґрунтовані аналітичні дослідження розвитку як міжнародних, так і національного іпотечного ринку, а також науково-практичні розробки по вирішенню актуальних питань створення національної іпотечної системи. Не зменшуючи значення даних досліджень, все ж, необхідно відзначити, що важливі питання формування та розвитку іпотечного ринку ще не визначені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ІПОТЕКИ В УМОВАХ ПОСИЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок