Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ДИНАМІЧНОЇ МОДЕЛІ БАНКУ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ В СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННІ І УПРАВЛІННІ

РОЗРОБКА ДИНАМІЧНОЇ МОДЕЛІ БАНКУ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ В СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННІ І УПРАВЛІННІ

Назва:
РОЗРОБКА ДИНАМІЧНОЇ МОДЕЛІ БАНКУ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ В СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННІ І УПРАВЛІННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 330.115+336.77
Добровольський Олександр Анатолійович
РОЗРОБКА ДИНАМІЧНОЇ МОДЕЛІ БАНКУ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ
В СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННІ І УПРАВЛІННІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної інформатики та статистики Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ).
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Марюта Олександр Микитович,
Дніпропетровський національний університет, завідувач кафедри економічної інформатики та статистики (м.Дніпропетровськ)
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ковальчук Костянтин Федорович,
Національна металургійна академія України,
декан економічного факультету (м.Дніпропетровськ)
кандидат економічних наук, доцент
Дубровіна Надія Анатоліївна,
Харківський державний економічний університет, доцент кафедри економічної кібернетики (м.Харків)
Провідна установа – |
Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної інформатики та кібернетики
(м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться .23 квітня 2002 року о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради К 08.051.03 при Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
49050, м. Дніпропетровськ, вул. Наукова, 13, корпус 9, ауд. 521.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України (49050, м. Дніпропетровськ, вул. Козакова, 8)
Автореферат розісланий 19 березня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Василевський А.К.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Банківська система є ключовою ланкою кредитної системи, яка концентрує основну частину кредитних ресурсів та здійснює більшість кредитних і фінансових операцій за допомогою мережі державних та приватних акціонерних банків. Банківська система України є дворівневою і складається з Національного банку та комерційних банків.
Головна мета банківської системи України полягає в розрахунковому, депозитно-кредитному та іншому фінансовому забезпеченні економічного зростання. Розвиток банківської системи є головною умовою накопичення капіталу, технологічних змін та економічних перетворень. Разом з тим еволюція кредитної системи і банківської справи повною мірою визначається економічною ситуацією в країні, пануючими формами й механізмом господарювання. Банківська система України забезпечує дуже низький рівень мобілізації капіталу та є однією з найслабших у світі. Не сприяла розвитку української промисловості й криза банківської системи. Відсутність в українських банках значних коштів для інвестування в економіку (обсяг активів найбільших банків Росії, а тим більше розвинутих європейських країн перевищує сумарні активи всіх українських банків) гальмує процес відновлення основних фондів підприємств.
Становлення банківської системи тісно пов’язане зі створенням ефективного механізму управління банківською діяльністю. Організація чіткої скоординованої роботи банків потребує формування та впровадження стратегії їх розвитку. Проте в українських банках практично відсутній формалізований апарат прийняття поточних і довгострокових планів. На теперішній час у банках зведений бюджет, як правило, взагалі не складається й, відповідно, не створюється єдина господарська політика банку. Ці прорахунки особливо позначаються при нестабільнім зовнішнім середовищі, в якому працюють вітчизняні банки.
Для оцінки альтернативних стратегій, що є найважливішою складовою частиною стратегічного планування, великого значення набувають математичні моделі, за допомогою яких можна аналізувати різні варіанти розвитку банку, а також оцінити можливі наслідки зміни зовнішніх умов функціонування, таких як стан фінансово-кредитної системи та економіки країни в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ДИНАМІЧНОЇ МОДЕЛІ БАНКУ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ В СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННІ І УПРАВЛІННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок