Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,71 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
ПІДЛІСНИЙ ІГОР ПАВЛОВИЧ
УДК 330.115:658.012.2
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ — 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаціних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Бакаєв Олександр Олександрович,
Міжнародний науково-начальний центр
інформаційних технологій та систем,
завідувач відділу соціально-економічних систем та інформаційних технологій
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Лапкіна Інна Олександрівна,
Одеський національний морський університет, завідувач кафедри системного аналізу та логістики
кандидат економічних наук
Запатріна Ірина Вікторівна,
науково-дослідний фінансовий інститут Міністерства фінансів України,
заступник директора
Провідна установа: | Державна установа “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, відділ секторальних прогнозів та кон’юнктури, м. Київ.
Захист відбудеться “15” листопада 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .171.02 Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, Київ-680, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики ім. В.М.Глушкова за адресою: 03680, Київ-680, МСП, проспект Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розіслано 9 жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ревін В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Інвестиційна діяльність притаманна будь-якій галузі господарства. Вона є однією з найважливіших аспектів функціонування будь-якої комерційної структури. Причинами, які обумовлюють потребу в інвестиціях, є оновлення існуючої матеріально-технічної бази, нарощування обсягів виробництва товарів і послуг, опанування нових видів діяльності.
Значення економічного аналізу для планування і здійснення інвестиційної діяльності важно перебільшити. При цьому найважливішим є попередній аналіз, який проводиться на стадії розробки інвестиційних проектів та сприяє прийняттю обґрунтованих управлінських рішень.
Прийняття рішень інвестиційного характеру, як і будь-який інший вид управлінської діяльності, ґрунтується на використанні різних формалізованих і неформалізованих методів. У вітчизняній та зарубіжній практиці відомо ряд методів, розрахунки за допомогою яких можуть слугувати підґрунтям для прийняття рішень в царині інвестиційної політики. Універсального методу, придатного на всі випадки життя, не існує. Тим не менш, маючи деякі оцінки, легше приймати остаточні рішення.
Водний транспорт - це та сфера економіки, яка суттєво впливає на розвиток таких галузей, як суднобудування, приладобудування, комп’ютерні технології і багато інших, а в кінцевому випадку - на всю економіку держави. Конкурентоспроможність водного транспорту забезпечує економічну безпеку не лише в транспортній галузі, а й у державі в цілому.
Необхідною умовою становлення і розвитку соціально орієнтованої економіки, забезпечення стабільності в Україні є підвищення ефективності інвестицій, що передбачає системне дослідження проблем і задач розвитку водного транспорту, а також методів їх вирішення. За таких умов важливого значення набувають комплексні економіко-математичні дослідження, які б на основі всебічного аналізу дозволили розробити науково обґрунтовані підходи прийняття та реалізації оперативних і стратегічних рішень щодо збалансованого розвитку компонентів водного транспорту.
Над проблемами економіко-математичного дослідження та моделювання на водному транспорті працювали вітчизняні вчені: О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок