Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДОЗУЮЧОГО ПРИСТРОЮ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДОЗУЮЧОГО ПРИСТРОЮ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДОЗУЮЧОГО ПРИСТРОЮ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
ЦИЗЬ ІГОР ЄВГЕНОВИЧ
УДК 631.3:66.028.2
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДОЗУЮЧОГО ПРИСТРОЮ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ
05.05.11- машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Дідух Володимир Федорович, Луцький державний технічний університет, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Гевко Роман Богданович, Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри машин і обладнання АПК;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Єрмоленко Володимир Олександрович, Черкаський державний технологічний університет, старший науковий співробітник кафедри хімічних технологій неорганічних речовин.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра сільськогосподарських машин, кабінет міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться “11” лютого 2002 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, корпус механізації, ауд. 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “4” січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Ковалишин С.Й.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Підвищення родючості ґрунтів за умови дотримання вимог екологічної безпеки є актуальною і важливою проблемою. Перспективним напрямком її вирішення є застосування комплексних органо-мінеральних добрив (ОМД) у гранульованій формі.
Одним із визначальних факторів, необхідних для отримання ОМД, що відповідають висунутим агрохіміками вимогам, є дотримання встановленого вмісту компонентів у гранулах. Забезпечення виконання даних вимог залежить в основному від якісної роботи дозуючих пристроїв.
У складі технологічного обладнання існуючої лінії з приготування ОМД застосовується тарілчастий дозуючий пристрій, який дає значне відхилення точності дозування, що перевищує встановлені норми. Відомі дозуючі пристрої для сипких матеріалів, що застосовуються в інших галузях, не здатні забезпечити якісне дозування окремих компонентів ОМД за прийнятних техніко-економічних показників. Тому розробка дозуючого пристрою компонентів ОМД, який здатний забезпечити виконання вимог до якості вихідної продукції, є актуальним і своєчасним питанням для сільського господарства України.
Зв’язок із науковими програмами. Дисертаційна робота, виконана у Луцькому державному технічному університеті в 1998 – 2002 рр. відповідно до державних науково-технічних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки та техніки. Основні положення дисертації є складовими частинами досліджень за темами: “Дослідження взаємодії механізмів сільськогосподарських машин з матеріалами” (№ держреєстрації 01 00 U 000 258) та “Дослідження процесів і засобів приготування органо-мінеральних добрив на основі сапропелю” (№ держреєстрації 01 02 U 000 254).
Мета і задачі досліджень. Мета роботи - забезпечення у процесі приготування ОМД встановленої точності дозування сипких зв’язних матеріалів із змінною об’ємною масою на підставі розкриття сукупного впливу фізико-механічних властивостей матеріалів та конструктивних параметрів робочих органів на показники якості процесу дозування.
Відповідно до поставленої мети необхідно було вирішити такі задачі:
-
обґрунтувати спосіб дозування компонентів ОМД та конструкцію дозуючого пристрою;
-
виявити закономірності витікання сипкого зв'язного матеріалу із змінною об’ємною масою у бункері дозуючого пристрою та розробити математичну модель вихідного потоку компонентів ОМД із бункера даного пристрою;
-
дослідити та систематизувати фізико-механічні властивості компонентів ОМД, які впливають на процес дозування;
-
встановити залежність зміни величини тиску дозованого матеріалу на рухоме дно бункера за змінних конструктивних та технологічних параметрів дозуючого пристрою;
-
дослідити залежність точності дозування від конструктивних параметрів дозуючого пристрою та фізико-механічних властивостей компонентів ОМД;
-
обґрунтувати економічну ефективність застосування розробленого дозуючого пристрою під час його використання у складі лінії з приготування ОМД.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ДОЗУЮЧОГО ПРИСТРОЮ КОМПОНЕНТІВ ОРГАНО-МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок