Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИЗИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ВИЯВЛЕННЯ, ОЦІНКА, УПРАВЛІННЯ.

РИЗИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ВИЯВЛЕННЯ, ОЦІНКА, УПРАВЛІННЯ.

Назва:
РИЗИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ВИЯВЛЕННЯ, ОЦІНКА, УПРАВЛІННЯ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,35 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НИЧИПОРУК ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
УДК 631.152:65.011
РИЗИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ:
ВИЯВЛЕННЯ, ОЦІНКА, УПРАВЛІННЯ.
Спеціальність 08.07.02- Економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі аграрного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Андрійчук Василь Гаврилович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри аграрного менеджменту
Офіційні опоненти : доктор економічних наук
Чепурко Віктор Васильович,
Кримський інститут бізнесу,
проректор з навчальної роботи
кандидат економічних наук,
Пікус Руслана Володимирівна,
Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка,
доцент кафедри фінансів, грошового обігу
та кредиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України, м. Київ
кафедра аграрної економіки
 
Захист відбудеться “___” “ 31 ” жовтня 2002 р. о 146 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 в Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. _____317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ __30___ ” вересня 2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Федонін О.С.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Побудова в Україні соціально-орієнтованої ринкової економіки з високим рівнем життя неможлива без забезпечення стабільного розвитку сільськогосподарського виробництва.
У зв'язку із його залежністю від природних умов таі функціонуванням в умовах середовищі досконалої конкуренції, ця галузь має вищий рівень ризику порівняно з іншими галузями економіки. Водночас широкомасштабніС соціально-економічні зміни, що відбулися в аграрній сфері економіки в процесі здійснення аграрної реформи, надання аграрним підприємствам економічної свободи значно підвищили рівень ризику сільськогосподарського виробництва. Разом з тим в Україні перед галуззю сільського господарства поставлено стратегічні завдання щодо збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення її конкурентоспроможності, завоювання і утримання своєї ніші на світовому ринку. Виконання поставлених завдань потребує стабільності вго розвитку аграрного сектору економіки в цілому та окремих його суб'єктів зокрема. Важливою умовою такої стабільності є науково обґрунтоване розв'язання питань виявлення, оцінки і управління ризиками.
Незважаючи на бурхливий розвиток теорії ризику, яка є найбільш розвиненоюособливо стосовно управління фінансовими інвестиціями, теоретичні та прикладні аспекти ризиків в галузі сільського господарства ще недостатньо розроблені. З огляду на це , виникає потреба в дослідженні впливу особливостей сільського господарства на прояв ризиків в ньому. Крім того, системні зміни в економіці України, і, зокрема, в сільському господарстві, потребують подальшого розвитку та удосконалення методів якісної та кількісної оцінки ризиків, теоретичних та і прикладних засад управління ризиком ризиками аграрних підприємств. Так, існує, зокрема, нагальна необхідність в розробці методики оцінки рівня ризику при прогнозуванні обсягів виробництва продукції, обґрунтуванні основних важелів державного управління ризиками, дослідженні теоретичних і методичних засад диверсифікації виробництва і забезпеченні її впливу на стабільність економіки аграрних підприємств, розробці сучасних підходів до розвитку страхування в сільському господарстві. Саме на розробку даних зазначених проблемних питань в основному і зорієнтоване дане дослідження, чим і зумовлюється його актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами, планами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РИЗИКИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ВИЯВЛЕННЯ, ОЦІНКА, УПРАВЛІННЯ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок