Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ОЦІНКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ОЦІНКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,11 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Семенов Володимир Борисович
УДК 658.012.32
ОЦІНКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Мартюшева Лариса Степанівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лепейко Тетяна Іванівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Миронова Надія Степанівна,
Харківський регіональний інститут
Національної академії державного управління
при Президентові України,
доцент кафедри державного управління та менеджменту
Провідна установа – Дніпропетровський національний університет,
кафедра економіки та управління,
Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “26” травня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.055.01, Харківський національний економічний університет, 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий “26” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М. С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Одним із важливих чинників, що впливають на ефективність функціонування підприємств, є якість їх менеджменту. В сучасних умовах господарювання потребують уваги як механізми впливу систем управління на економічні і соціальні процеси підприємства, так і сам процес діяльності менеджерів, який потребує впорядкування, організованості, удосконалення. Підтримку прогресивних тенденцій економічного розвитку України можна забезпечити, розвиваючи здатність працівників системи управління підприємствами ефективно реагувати на об’єктивні процеси ускладнення внутрішнього і зовнішнього середовища. Без адекватної оцінки управлінської діяльності, визначення факторів, що впливають на неї, неможливо розробити програми формування та розвитку її потенціалу.
Актуальність теми. Рекомендації щодо вирішення деяких сучасних проблем розвитку діяльності управлінців можна знайти в публікаціях таких зарубіжних учених, як П. Друкер, Е. Парслоу, Т. Ламберт, К. Клок, Дж. Голдсміт, Дж. Джордж, Г. Джоунс та ін. Ряд проблем досліджували такі вчені України та країн СНД, як Б. Будзан, В. Бех, Ф. Русинов, Л. Нікулін, Л. Фаткін, В. Пономаренко, Г. Одінцова, В. Гриньова, В. Циба, О. Виханський, С. Наумова, Л. Мізес, А. Попов, В. Сумін, В. Травін, В. Черкасов та ін. Їх роботи створюють можливість формулювання гіпотез більш широких досліджень сучасних резервів підвищення ефективності роботи людей, зайнятих у системі управління підприємствами. Віддаючи належне науковій та практичній значущості праць учених, необхідно зазначити, що існують проблеми уточнення сутності та змісту діяльності управлінця як особливого її різновиду, кількісні підходи до її аналізу, впровадження технологій наставництва та коучингу в практику нарощування потенціалу працівників системи управління тощо.
Невідповідність вимог теорії і практики управління підприємствами в умовах посилення соціалізації менеджменту та його інноваційності зумовили вибір теми дисертації, мету і задачі дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Харківського національного економічного університету за темами: "Комплексний аналіз діяльності ВАТ "Гідропривід" (номер державної реєстрації 0202U000819), "Управління розвитком економічного та соціального потенціалу підприємств" (номер державної реєстрації 0104U003842).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок