Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО СЕГМЕНТА ФОНДОВОГО РИНКУ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО СЕГМЕНТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО СЕГМЕНТА ФОНДОВОГО РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,07 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. КАРАЗІНА
ЖУРАВЕЛЬ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 338.246.025.2:336.76:332.12
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ
ПРОЦЕСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО СЕГМЕНТА ФОНДОВОГО РИНКУ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування
і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті
імені В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки
Бабич Володимир Петрович,
Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна, Міністерство освіти і науки
України, завідувач кафедри економіки та
менеджменту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Сало Іван Васильович,
Українська академія банківської справи (м. Суми), Міністерство освіти і науки України, зав. кафедрою банківської справи.
кандидат економічних наук, доцент
Стешенко Олена Дамирівна,
Українська державна академія залізничного транспорту України (м. Харків), Міністерство транспорту та зв’язку України, доцент кафедра фінансів.
Провідна установа - | Донецький державний університет управління (м. Донецьк), кафедра менеджменту у невиробничій сфері, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться "30" травня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.05 Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за адресою: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 1, ауд. 3-23.
З дисертацією можна ознайомитись у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, пл. Свободи, 4.
Автореферат розісланий 25 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Третяк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Фондовий ринок будь-якої країни завжди виступає барометром суспільного виробництва. Він дуже чутливо, тонко і швидко реагує на всі зміни у виробництві, торгівлі і кон'юнктурі ринку. Він є вищою формою розвитку товарно-грошових відносин. При гармонійному розвитку, розвиненій інфраструктурі, налагодженому правовому забезпеченні механізмів захисту інтересів всіх учасників ринку – інвесторів, емітентів, посередників він є потужним прискорювачем економічного розвитку країни.
Становлення фондового ринку України вимагає одночасного формування і удосконалення системи регулювання і контролю за процесами, що виникають на ньому. Особливої уваги потребує гармонізація економічних процесів, що відбуваються на фондовому ринку із загальними системами господарювання економіки в цілому, регіону, галузі. Сучасний етап характеризується нерівномірністю розвитку фондового ринку у регіонах, хоча він забезпечує формування умов стійкого розвитку. В наш час економіка України гостро відчуває нестачу фінансових ресурсів для закріплення отриманих темпів економічного розвитку. Саме тому формування методології регулювання регіонального сегмента фондового ринку є актуальним питанням сьогодення.
Питання вивчення фондового ринку, а також різні аспекти системи його регулювання в різний час розглядалися в працях українських та закордонних вчених.
Дослідженню проблем фондового ринку та його інструментів приділяли увагу у своїх працях такі класики, як Дж. Кейнс, М.І. Туган-Барановський, Хікс та багато інших.
Вітчизняні дослідники у своїх працях зосереджують увагу головним чином або на врахуванні поточних тенденцій функціонування фондового ринку та перспектив його розвитку (О.І. Барановський, О.І. Давидов, Н.І. Костіна, Т.М. Литвиненко, О.Г. Мендрул, О.М. Мозговий, Я.М. Міркин, В.І. Міщенко, В.В. Оскольский, І.А. Павленко, Ю.Е. Петруня, В.М. Соболєв), або на питаннях регулювання фондового ринку у визначенні першорядних заходів з поліпшення відповідної законодавчої бази. Окремо також можна зазначити й ті дослідження, в яких обговорюється взаємовплив фондового ринку та певних факторів розбудови ринкових відносин (В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ РЕГІОНАЛЬНОГО СЕГМЕНТА ФОНДОВОГО РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок