Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
 
УАДІ ГАРІБІ
УДК 681.32:519.713
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
 
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007
 
Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Хаханов Володимир Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, декан факультету комп’ютерної інженерії та управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Хажмурадов Манап Ахмадович, Національний
науковий центр “Харківський фізико-технічний
інститут”, начальник відділу математичного
забезпечення;
кандидат технічних наук, доцент
Леонов Сергій Юрійович, Національний технічний
університет “ХПІ”, доцент кафедри
обчислювальної техніки та програмування.
Захист відбудеться 29.10.2007 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
 
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 28.09. 2007 року.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Кучеренко Е.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний рівень розвитку мікроелектроніки висуває нові вимоги до засобів автоматизованого проектування цифрових виробів. Основний параметр будь-якої розробки – time-to-market – передбачає активізацію зусиль провідних фірм світу та їх сателітів в цілях пошуку нових методів та засобів введення, моделювання, верифікації та тестування проектованих виробів. Тому найважливішими напрямками практично орієнтованих наукових досліджень є впровадження у процес проектування технологій та стандартів граничного сканування, застосування механізму асерцій для прискорення верифікації розробки на системному рівні, розробка та використання апаратних акселераторів для моделювання і тестування складних проектів.
Що стосується третього напрямку, то тут мають місце суттєві досягнення, впроваджені у світовий ринок технологій фірмою Aldec, USA, що є одним з лідерів інновацій в області EDA (Electronic Design Automation). Розробка цієї компанії – HESTM (Hardware Embedded Simulator) – є універсальним спеціалізованим процесором, який підключається до персонального комп’ютера і здатний в сотні та тисячі разів підвищити швидкодію моделювання та верифікації цифрових проектів. Які керуюче ядро використовується ARM-процесор, з’єднаний з кристалом FPGA (Xilinx) за допомогою шини AMBA. Загальна ідея полягає у тому, що проект, як правило, складається з уже налагоджених моделей компонентів, які розміщуються в HES, а моделі примітивів, що потребують доробки, подані в програмному коді мовами опису апаратури. Під час налагодження всі компоненти поступово розміщуються в кристалі HES, в результаті чого формується апаратна модель цифрової системи з великими перевагами за часом її обробки перед програмним аналогом. Однак HES-модель проекту має один суттєвий недолік – її функціональність не передбачає виконання режиму багатозначного моделювання, а стани ліній визначаються тільки значеннями {0,1}. Така обмеженість алфавіту моделювання не дозволяє вирішувати практично-орієнтовані задачі, пов’язані з установленням схеми у наперед заданий двійковий стан, а також виконувати аналіз проектів на предмет виявлення змагань, перегонів сигналів та статичних (динамічних) ризиків збоїв. З іншого боку, реалізація зазначених функцій у програмному виконанні є часовитратною, що впливає на можливість їх практичного застосування при проектуванні.
Таким чином, актуальною є проблема сполучення зазначених функціональностей з їх апаратурною реалізацією, що дає можливість знайти на ринку свого споживача, який готовий платити більше за високу швидкодію апаратного трійкового моделювання для аналізу перехідних процесів та вирішення задачі установлення схеми у наперед заданий стан.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок