Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО СКОТАРСТВА

ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО СКОТАРСТВА

Назва:
ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО СКОТАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ГРИМАК Алла Володимирівна
УДК 338.439.5
ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ
ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО СКОТАРСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир-2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Янків Мирон Дмитрович,
Національний інститут проблем міжнародної
безпеки РНБО України, радник
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор,
академік УААН
Тринько Роман Іванович,
Львівський державний університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України,
завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки
кандидат економічних наук, професор
Микитюк Валерій Мар’янович,
Державний вищий навчальний заклад
“Державний агроекологічний університет”,
завідувач кафедри статистики і аналізу
імені І.В. Поповича
Захист дисертації відбудеться 16 червня 2008 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 у Державному вищому навчальному закладі “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м.Житомир, Старий бульвар, 7.
Автореферат розісланий 7 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент В.П. Якобчук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Продовольче забезпечення населення є найбільш пріоритетним і стратегічним завданням вітчизняної і світової економіки, тому курс на інтеграцію з європейськими країнами та одночасне співробітництво з близьким зарубіжжям вимагає від України забезпечення світових стандартів якості продукції і якнайнижчої собівартості її одиниці.
За останні роки у розвитку м’ясного скотарства склалась кризова ситуація, першопричиною якої стали негативні тенденції в соціально-економічному житті: низька купівельна спроможність населення; подорожчання енергоносіїв; нееквівалентний обмін між промисловістю й сільським господарством. Відтак тваринництво стало збитковим, що в кінцевому підсумку спричинило скорочення поголів’я тварин і зменшення обсягів виробництва м’яса та м’ясних продуктів, й призвело до зниження рівня споживання даної продукції в Україні. Відбуваються деформації у структурі стада великої рогатої худоби, руйнується виробничий потенціал аграрних формувань, втрачається інтерес виробника навіть на рівні особистих селянських господарств. Не повною мірою створені реальні можливості для розвитку сучасних форм господарювання високотоварного типу.
Недоліки в галузі м’ясного скотарства, низькі обсяги виробництва м’яса і м’ясних продуктів негативно позначились на формуванні ринку продовольства і на функціонуванні ринкових відносин в АПК загалом.
Тема дослідження постійно перебуває в колі інтересів економістів-аграрників. Їй присвятили свої наукові праці В.Г. Андрійчук, П.С. Березівський, П.І. Гайдуцький, Р.С. Грабовський, О.В. Мазуренко, М.Й. Малік, В.Я. Месель-Веселяк, В.М. Микитюк, Л.В. Молдаван, П.Т. Саблук, І.В. Свиноус, В.П. Ситник, В.І. Топіха, Р.І. Тринько, Г.В. Черевко, О.М. Шпичак, М.Д. Янків та ін. Проте, на нашу думку, динамічність ситуації на ринку м’ясного скотарства породжує нові проблеми, відбуваються зміни в нормативно-правовому забезпеченні, виникають нові взаємозв’язки й залежності. Нині практично повною мірою ні законодавчо, ні організаційно ще не завершилось формування ринкового середовища м’ясного скотарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ М’ЯСНОГО СКОТАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок