Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНІ ПРОЦЕСИ В КонтурнИХ тепловИХ трубАХ з капілярним насосом на основі оксиду алюмінію

ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНІ ПРОЦЕСИ В КонтурнИХ тепловИХ трубАХ з капілярним насосом на основі оксиду алюмінію

Назва:
ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНІ ПРОЦЕСИ В КонтурнИХ тепловИХ трубАХ з капілярним насосом на основі оксиду алюмінію
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,01 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”
Хайрнасов Сергій Манісович
УДК 536.248.2
ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНІ ПРОЦЕСИ
В КонтурнИХ тепловИХ трубАХ з капілярним насосом на основі оксиду алюмінію
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі атомних електричних станцій та інженерної теплофізики Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Письменний Євген Миколайович,
НТУУ „КПІ”, декан теплоенергетичного факультету НТУУ “КПІ”, завідувач кафедри атомних електростанцій та інженерної теплофізики НТУУ “КПІ”
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор,
академік НАН України
Мацевитий Юрій Михайлович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А. М. Підгорного НАН України,
директор
кандидат технічних наук, доцент
Косой Борис Володимирович,
Одеська державна академія холоду,
доцент кафедри технічної термодинаміки
Провідна установа: | Інститут технічної теплофізики НАН України,
м. Київ
Захист дисертації відбудеться „16” грудня 2003 р. о 15 годині на засіданні вченої ради Д26.002.09 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий „___” ______________р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Коньшин


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проблема ефективної передачі теплової енергії і забезпечення оптимальних теплових режимів радіоелектронної апаратури, космічних апаратів, блоків електронно-обчислювальних машин, холодильної техніки, теплообмінного устатковання для малої енергетики, нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії є актуальною у зв'язку з підвищенням вимог до зниження металоємності, габаритів і вартості зазначенного обладнання. На даний час до одних з ефективних теплопередавальних пристроїв, що складають основу систем забезпечення теплових режимів різноманітних апаратів, відносяться теплові труби.
Однак, слід відзначити, що в системах термостабілізації та охолодження об'єктів, які рухаються з прискоренням або у яких існує необхідність функціонування теплових труб при довільній орієнтації у полі сили тяжіння чи передавання значних теплових потоків, їх використання обмежене. В таких системах охолодження є перспективним застосування контурних теплових труб (КТТ).
Існуючий рівень розвитку технологій КТТ не дозволяє забезпечити їх повного використання, що в першу чергу обумовлено складністю досягнення надійності їх роботи. Для вирішення задач забезпечення надійності, підвищення ефективності та технологічності, а також зниження вартості КТТ необхідні конструкції, складені з доступних і високотехнологічних елементів. При цьому важливими є дослідження теплотехнічних і ресурсних характеристик, як самих конструкцій КТТ, так і їх складових елементів, зокрема капілярної структури (КС) *.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації тісно пов’язана з тематикою фундаментальних і прикладних досліджень, що проводяться кафедрою АЕС та ІТФ НТУУ “КПІ” у напрямку розробки високоефективних теплопередавальних систем алюмінієвих теплових труб і є складовою наступних науково-дослідних робіт:
1.
2. | № 0102U000310 “Створення спеціальних низькотемпературних теплових труб як складової частини комбінованої системи охолодження ІЧ-техніки виробів мобільного призначення“ з КП ”ЦКБ ”Арсенал” за програмою науково-дослідних робіт Міністерства промислової політики України в рамках Державної науково-технічної програми “Програма розвитку найбільш конкурентоспроможних напрямків мікроелектроніки в Україні”;
№ 0100U002018 “Теоретичні обґрунтування і створення нових капілярних структур та методів підвищення ефективності алюмінієвих випарювально - конденсаційних систем, що забезпечують економію
__________________________________________________
* Дисертаційна робота виконана при консультаційній допомозі
к.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕПЛОГІДРАВЛІЧНІ ПРОЦЕСИ В КонтурнИХ тепловИХ трубАХ з капілярним насосом на основі оксиду алюмінію

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок