Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: Вплив функціонального стану АТФ-залежних калієвих каналів на процеси енергозабезпечення печінки і міокарда у щурів із різною резистентністю до гіпоксії

Загрузка...

Вплив функціонального стану АТФ-залежних калієвих каналів на процеси енергозабезпечення печінки і міокарда у щурів із різною резистентністю до гіпоксії / сторінка 12

Назва:
Вплив функціонального стану АТФ-залежних калієвих каналів на процеси енергозабезпечення печінки і міокарда у щурів із різною резистентністю до гіпоксії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,16 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 

Адаптація щурів до гіпоксії в інтервальному режимі посилює роль НАД-залежних субстратів у загальному метаболічному окисненні субстратів, що підтверджується в інгібіторному аналізі з використанням ротенону і малонату.
Коригуючий ефект методу адаптації щурів до гіпоксії в інтервальному режимі за стресу, що посилює роль ендогенного оксиду азоту, за введення пінацидилу додатково викликає зростання процесів ощадливого використання кисню (спряженість і ефективність мітохондріального енергозабезпечення) на тлі зниження інтенсивності вільнорадикальних реакцій.
Перелік основних публікацій за темою дисертації
Ткаченко Г.М., Кургалюк Н.М., Вовканич Л.С. Роль активаторів АТР-чутливих калієвих каналів у функціонуванні мітохондрій печінки щурів із різною резистентністю до гіпоксії // Укр. біохім. журн. – 2003. – Т. 75, № 5. – С. 69-76. (Здобувачу належить ідея, покладена в основу статті, опрацювання робочої схеми експерименту, отримання матеріалу, виконання експериментальних робіт, аналіз результатів та написання статті).
Ткаченко Г.М., Мойбенко О.О., Кургалюк Н.М. Вплив модуляторів АТР-чутливих калієвих каналів та інтервального гіпоксичного тренування на мітохондріальне дихання за стресу // Укр. біохім. журн. – 2003. – Т. 75, № 6. – С. 115-122. (Дисертант є співавтором ідеї, покладеної в основу статті, їй належить опрацювання робочої схеми експерименту, аналіз результатів та написання статті. Дисертант особисто виконала дослідження показників окиснювального фосфорилювання у мітохондріях печінки та вмісту ТБК-активних продуктів у крові і тканинах щурів).
Ткаченко Г.М., Кургалюк Н.М., Вовканич Л.С. Роль активатора КАТР-каналів – пінацидилу на функціонування мітохондрій печінки щурів із різною резистентністю до гіпоксії за стресу // Укр. біохім. журн. – 2004. – Т. 76, № 1. – С. 56-64. (Дисертанту належить ідея, покладена в основу статті, опрацювання робочої схеми експерименту, участь в отриманні матеріалу і виконанні експериментальних робіт, аналізі результатів, написанні статті).
Ткаченко Г., Кургалюк Н., Іккерт О., Гальків М., Гордій С. Роль трансаміназних реакцій у змінах функціонального стану мітохондрій міокарда щурів під впливом модуляторів АТФ-залежних калієвих каналів // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол. – 2002.– Вип. 31.– С. 241-248. (Здобувач виконала експериментальну частину досліджень та статистичне опрацювання результатів, брала участь в аналізі результатів досліджень, написанні та оформленні статті. Здобувач особисто виконала дослідження показників дихання у міокарді щурів).
Ткаченко Г.М., Кургалюк Н.М., Гордій С.К. Оцінка змін функціонального стану мітохондрій печінки щурів за умов адреналінової міокардіодистрофії під впливом модуляторів АТР-чутливих калієвих каналів // Біологія тварин. – 2003. – Т. 5. – № 1-2. – С. 229-234. (Здобувачу належить ідея, покладена в основу статті, опрацювання робочої схеми експерименту, участь в отриманні матеріалу і виконанні експериментальних робіт, аналіз результатів та написання статті. Здобувач особисто виконала дослідження показників мітохондріального дихання у печінці щурів).
Ткаченко Г.М., Кургалюк Н.М., Кордунська О.Є. Вплив модуляторів КАТФ-каналів на функціональний стан мітохондрій печінки мурчаків за адреналінової міокардіодистрофії // Мед. хімія. – 2004. – Т. 6, № 2. – С. 11-16. (Здобувачу належить ідея, покладена в основу статті, опрацювання робочої схеми експерименту, участь в отриманні матеріалу і виконанні експериментальних робіт, аналізі результатів та написанні статті. Здобувач особисто виконала дослідження показників окиснювального фосфорилювання у мітохондріях печінки мурчаків).
Ткаченко Г.М., Кургалюк Н.М., Гордій С.К. Вплив модуляторів КАТФ-каналів на функціональний стан мітохондрій печінки щурів за адреналінової міокардіодистрофії: роль трансаміназних реакцій // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол. – 2003.– Вип. 34.– С. 186-198. (Здобувачу належить ідея, покладена в основу статті, опрацювання робочої схеми експерименту, отримання матеріалу і безпосередньому виконанні експериментальних робіт при дослідженні впливу пінацидилу на мітохондріальне дихання за адреналінової міокардіодистрофії, аналіз результатів та написання статті).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: Вплив функціонального стану АТФ-залежних калієвих каналів на процеси енергозабезпечення печінки і міокарда у щурів із різною резистентністю до гіпоксії

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок