Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТВОРЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

СТВОРЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Назва:
СТВОРЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,35 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
БОГОМОЛОВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 629.113-59
СТВОРЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 05.22.02 – АВТОМОБІЛІ ТА ТРАКТОРИ
АВТОРЕФЕРАТ
ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ТЕХНІЧНИХ НАУК
ХАРКІВ – 2001 Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі автомобілів Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету
Науковий консультант: Лауреат державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Туренко Анатолій Миколайович, ректор Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету
Офіційні опоненти: 1. доктор технічних наук, професор Тернюк Микола
Ємануілович, директор Інституту машин та систем НАН
України;
2. доктор технічних наук, професор кафедри експлуатації та
ремонту автомобільної техніки Державного університету
“Львівська політехніка” Гудз Густав Степанович;
3. доктор технічних наук, професор кафедри системотехніки
і діагностики транспортних машин Варфоломєєв Володимир
Миколайович, (Харківський державний автомобільно-
дорожній технічний університет)
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України
Захист відбудеться “29”ТРАВНЯ 2001 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої Ради ВАК України Д 064.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету.
Автореферат розісланий “25”квітня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої Ради А.М.Юрченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Швидкості пересування, що збільшуються, транспортних засобів висувають усе більш жорстокі вимоги до ефективності основних систем безпеки.
Зменшення в цьому зв'язку часу на прийняття самого оптимального рішення в процесі керування гальмовою системою (ГС), особливо при екстреному гальмуванні, змушують творців гальмових систем усе більше впроваджувати автоматичні системи керування процесом гальмування.
Найбільш відомі і популярні з них – це регулятор гальмових сил (РГС) і антиблокувальна система (АБС).
Актуальність теми. Україна є експортером транспортних засобів категорій М1, М3, N3, О3, О4, як у країни СНД, так і далекого зарубіжжя. Гальмова система автотранспортного засобу (АТЗ) одна із самих відповідальних, складних і дорогих систем на автомобілі. І дуже часто є визначальною в його конкурентоспроможності. Яка в першу чергу, як відомо, залежить від якості і ціни товару.
Рішення цієї проблеми на вітчизняних АТЗ дуже часто зводиться до закупівлі імпортного устаткування, наприклад, таких фірм, як KNORR BREMSE, WABCO Westinghouse.
Ці апарати досить надійні, але дуже дорогі. Це може сприяти деякому зниженню їх конкурентоспроможності на ринку СНД, наприклад, міських автобусів ЛАЗ. А ці автобуси, а також автомобілі КрАЗ, можуть бути однією з істотних статей взаєморозрахунків України і країн СНД за нафту, газ та ін.
Тому створення методики системного проектування, що дозволяє розробляти гальмові системи, їхні агрегати і механізми, взаємодіючі з нею, що по функціональних можливостях не уступають закордонним аналогам, освоєння цих конструкцій українськими виробниками, упровадження їх у гальмову систему українських АТЗ, для України є актуальною задачею.
Крім того, ВАК України (Бюлетень ВАК України, №5, 2000 р., с.12) визначає роботи, присвячені підвищенню безпеки на транспорті, як найактуальніший напрямок досліджень.
За участь у роботі “Розроблення теоретичних та практичних основ створення та промислового освоєння нового покоління конкурентноспроможних, високоефективних та надійних апаратів пневматичних систем дорожніх транспортних засобів” автору присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки (Указ Президента України №1256/98 від 17 листопада 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: СТВОРЕННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок