Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ І ВЛАСТИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО ЦЕМЕНТОБЕТОНУ В УМОВАХ СУХОГО ЖАРКОГО КЛІМАТУ

ТЕХНОЛОГІЯ І ВЛАСТИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО ЦЕМЕНТОБЕТОНУ В УМОВАХ СУХОГО ЖАРКОГО КЛІМАТУ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ І ВЛАСТИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО ЦЕМЕНТОБЕТОНУ В УМОВАХ СУХОГО ЖАРКОГО КЛІМАТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КРИМСЬКА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
НАБІЛЬ АБДУЛЛА АХМЕД АЛЬ-ВАСАБІ
УДК 666. 97:656.93. 54
ТЕХНОЛОГІЯ І ВЛАСТИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО ЦЕМЕНТОБЕТОНУ
В УМОВАХ СУХОГО ЖАРКОГО КЛІМАТУ
05.23.05 - Будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат технічних наук. ст. наук. співробітник,
Шишкін Олександр Олексійович,
Криворізький технічний університет, завідувач
кафедри технології будівельних матеріалів,
виробів та конструкцій
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Пунагін Володимир Миколайович Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій.
- доктор технічних наук, професор Шмігальський Володимир Никифорович Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва Міністерства освіти і науки України, професор кафедри технології будівельних конструкцій та будівельних матеріалів
Провідна установа
ВАТ Дніпропетровський науково-дослідний інститут будівельного виробництва
Захист дисертації відбудеться ”17” грудня 2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.01 Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва, за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко, 5, навчальний корпус 2, зал засідань ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримської академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленко, 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий 15 листопада 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Рубель О.А.
к.т.н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У Республіці Ємен відсутні залізниці, тому особливе значення набуває розвиток мережі автомобільних доріг, загальна протяжність яких складає більш 1300 км. Своєрідні кліматичні особливості Ємену, що полягають у низькій вологості повітря при його високій температурі, які значно впливають фізико-механічні властивості бетону. Під дією зазначених кліматичних факторів, навіть при догляді за ним відомими методами, істотно знижується міцність дорожнього бетону, підвищується його пористість і деформативність. Такий бетон крихкий, має ослаблений поверхневий прошарок, об'ємні деформації його настільки значні, що призводять до поверхневого й структурного тріщиноутворення. На дорожньому бетонному покритті з'являється сітка тріщин, що призводить до необхідності ремонту або відновлення доріг.
Актуальність теми. Умови експлуатації дорожнього бетону істотно відрізняються від умов експлуатації бетонів будівельних конструкцій. Ці відмінності полягають, у першу чергу, у значній відкритій поверхні дорожнього бетону. Проте питання удосконалювання технології дорожнього цементобетону в умовах сухого жаркого клімату в даний час є недостатньо вивченими. Технологія дорожнього будівництва й властивості дорожнього бетону, як показав досвід, мають свої особливості. Практично жодна технологічна операція не у змозі самостійно забезпечити заданий рівень властивостей дорожнього бетону, що вкладається в умовах сухого жаркого клімату. Одержання дорожнього цементобетону із заданими властивостями можливо лише шляхом керування його структурою й комплексом технологічних операцій виготовлення дорожнього покриття. Кінцеві властивості дорожнього бетону, покладеного в умовах сухого жаркого клімату, забезпечуються повним комплексом технологічних операцій з урахуванням їхньої відповідності властивостям вихідних матеріалів і умовам бетонування. У зв'язку з цим, проблема розробки технології й методів керування властивостями дорожнього цементобетону в умовах сухого й жаркого клімату, зокрема кліматичних умовах Ємену, є актуальної.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалася відповідно до п. 5 тематики науково-дослідних робіт навчально - науково - виробничого комплексу “Будіндустрія” (базова організація - Криворізький технічний університет).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ І ВЛАСТИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО ЦЕМЕНТОБЕТОНУ В УМОВАХ СУХОГО ЖАРКОГО КЛІМАТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок