Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ОСНОВНОГО ВИРОБНИЦТВА МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ОСНОВНОГО ВИРОБНИЦТВА МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ОСНОВНОГО ВИРОБНИЦТВА МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
„КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
ДУБОВАЯ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 657.47:621
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ОСНОВНОГО ВИРОБНИЦТВА МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ -2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Добровський Василь Миколайович,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, заступник завідувача кафедри обліку підприємницької діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Бондар Микола Іванович,
ДВНЗ „Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
 
Захист відбудеться «_12_» травня 2008 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, аудиторія 601.
Автореферат розісланий «_12_» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Машинобудівна галузь, яка відіграє ключову роль у промисловості кожної країни, в Україні знаходиться у досить скрутному становищі. Якщо в економічно розвинених країнах машинобудівне виробництво у структурі промислового виробництва займає перше місце, то в промисловості України машинобудування за обсягом продукції займає третє місце і його частка складає 11-13 % (проти 45% в економічно розвинених країнах).
У державній програмі розвитку промисловості України поставлено за мету забезпечити зростання обсягу машинобудівного виробництва у 2011 році порівняно з 2002 роком у 3,2 рази. При цьому до приоритетних виробництв віднесено енергетичне і сільськогосподарське машинобудування, автомобілебудування, авіабудування, суднобудування, приладобудування. Оскільки одним з основних чинників проблем вітчизняного машинобудування є висока ресурсозатратність, то серед завдань поставлено широке впровадження високих ресурсозберігаючих технологій, в першу чергу гнучких ефективних ливарних технологій, гнучких механоскладальних систем з використанням універсального технологічного оснащення, що переналагоджується, і обладнання з числовим програмним управлінням, гнучкого роботизованого складального виробництва приладів.
На рівні машинобудівних підприємств управління їх розвитком здійснюється операційним менеджментом шляхом управління виробничими ресурсами. Виходячи з того, що в процесі управління виробництвом облік забезпечує інформаційні потреби насамперед щодо контролю використання ресурсів у виробництві, в даній роботі розглядається облік і контроль витрат основного виробництва машинобудівного підприємства.
У дослідження обліку і контролю витрат виробництва вагомий внесок зробили вітчизняні та зарубіжні вчені: Басманов І. А., Безруких П. С., Бородкін О. С., Бунімович В. А., Бутинець Ф. Ф., Валуєв Б. І., Гільде Е. К., Гуцайлюк З. В., Друрі К., Івашкевич В. Б., Кашаєв О. Н., Кужельний М. В., Нападовська Л. В., Сопко В. В., Фостер Дж., Хорнгрен Ч.Т., Чумаченко М. В., Швець В. Г. та інші. Вітчизняною наукою з метою обліку і контролю витрат виробництва розроблено нормативний метод, який не набув широкого застосування на підприємствах машинобудування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ ОСНОВНОГО ВИРОБНИЦТВА МАШИНОБУДІВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок