Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЛИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЛИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЛИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
164
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ОВДІЮК Олена Миколаївна
УДК 65.014:631.1.027(477.42)
ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
МАЛИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК
08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН (м. Київ)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Зіновчук Віталій Володимирович,
головний науковий співробітник Національного наукового центру “Інституту аграрної економіки” УААН, м. Київ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Парсяк Володимир Никифорович,
професор кафедри економіки та організації виробництва Національного університету кораблебудування, м. Миколаїв
кандидат економічних наук, доцент
Пєтухова Ольга Михайлівна,
доцент кафедри фінансів Національного університету харчових технологій, м. Київ
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “20” січня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 у Національному університеті харчових технологій МОН України за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирівська, 68, ауд. 308.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій МОН України за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирівська, 68.
Автореферат розісланий 12.12. 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доцент, к.е.н. В.М. Марченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Для формування ринкової економічної системи в Україні необхідним є забезпечення ефективного функціонування сфери виробництва та послуг, подолання монополізму великих підприємств, послаблення соціальної напруги, підвищення життєвого рівня населення. В цьому контексті особливої значущості набуває розвиток малого бізнесу, що здатний забезпечити у відносно короткі терміни структурну перебудову економіки, одночасно формуючи надійну соціальну базу реформ – прошарок підприємців-власників.
Економічні перетворення, що відбуваються в аграрному секторі національної економіки, спрямовані на розв’язання складних завдань його ринкової адаптації та підвищення конкурентоспроможності. Це повною мірою стосується сфери переробки сільськогосподарської продукції, яка протягом останніх років функціонує більш ефективно порівняно з іншими сферами агропромислового виробництва. Це пов’язано із зростанням внутрішнього попиту на продукцію харчової промисловості, а також з новими можливостями для експорту вітчизняних продуктів харчування. В результаті збільшується кількість підприємств, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції, що спричинило посилення конкуренції в галузі як серед великих підприємств, так і у сфері середнього та малого бізнесу.
Малим переробним підприємствам надзвичайно важко зберігати свою присутність на ринку. Конкуренція спонукає їх до постійного пошуку нових ідей у виробництві та ринковій діяльності. Інструментом вирішення цих проблем є застосування концепції маркетингу. Власники та керівники малих переробних підприємств вітчизняної сфери АПК постійно стикаються з вирішенням складних завдань: задоволення попиту споживачів продукцією, яка випускається, дослідження можливостей її продажу, ціноутворення, поведінки конкурентів та ін. Отже, організація маркетингової діяльності на малих переробних підприємствах має забезпечити їм успіх в конкурентній боротьбі і ефективне виробництво необхідної покупцям продукції. Це зумовило вибір теми дисертаційної роботи і визначило її актуальність.
Проблема організації маркетингової діяльності на малих підприємствах є відносно новою для вітчизняних вчених-економістів. Проте в цьому напрямі активно працюють вітчизняні науковці В. Галушко, З. Варналій, А. Заїнчковський, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЛИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок