Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Мотиви і стимули у труді керівника сільськогосподарського формування

Мотиви і стимули у труді керівника сільськогосподарського формування

Назва:
Мотиви і стимули у труді керівника сільськогосподарського формування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,93 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Кримський державний агротехнологічний університет
Калініченко Іван Леонідович
УДК [658.3 + 65.012.4 + 658.38]:631.158
Мотиви і стимули у труді керівника
сільськогосподарського формування
08.07.02 - економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кримському державному агротехнологічному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Зінов’єв Фелікс Володимирович,
Кримський державний агротехнологічний університет,
завідувач кафедри агробізнесу та ЗЕД
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Заслужений діяч науки та техніки України,
академік УААН
Терещенко Віктор Кирилович
Національний аграрний університет
завідувач кафедри аграрної соціології та
розвитку села;
кандидат економічних наук,
Черемісіна Світлана Георгіївна
Інститут винограду та вина “Магарач”,
старший науковий співробітник.

Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет, кафедра економіки, Міністерства аграрної політики України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “30” жовтня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. .805.01 при Кримському державному агротехнологічному університеті за адресою: 95492, м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп. 1, ауд. 501.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримського державного аграрного університету за адресою: м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп. 1.
Автореферат розіслано “16“ вересня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Сафонова В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Радикальна перебудова системи управління економікою, що переходить до ринкових відносин – одне з найважливіших напрямків програми реформ, проведених у нашій країні. Особливе значення це має на рівні окремих підприємств, становище яких змінюється в ринковій економіці докорінно. Володіючи економічною самостійністю і цілком відповідаючи за результати своєї діяльності, підприємство повинно сформувати у себе таку систему управління, що забезпечила б високу ефективність його роботи, конкурентоспроможність і стійкість на ринку.
В умовах економіки перехідного періоду, фінансової нестабільності, високого рівня тіньозації економіки в змісті праці керівника відбуваються значні зміни. На жаль, система ефективного стимулювання труда керівників практично втрачена. Тіньова мотивація переважає над легальною, а для ефективного функціонування сільськогосподарських формувань потрібно, насамперед, мотивоване ефективне управління.
Розгляду аспектів змісту, мотивації і стимулювання праці керівника значну увагу у своїх дослідженнях приділяли закордонні: А. Маслоу, Е. Мейо, Ф. Герцберг, Якокка Лі і вітчизняні автори Гаврілов О.Г., Гастєв А.К., Ільін Є.П., Павлов В.М., Шепель В.M., Червінська Л.П., Черемісіна С.Г. та інші. Проте зміст праці сучасного керівника сільськогосподарського формування постійно змінюється, оскільки змінюються організаційні форми сільськогосподарських підприємств. Недостатньо вивчене питання взаємозв’язку рівня життя керівника і системи мотивів, що визначають його діяльність. У зв’язку з цим тема дослідження представляється актуальною.
Зв’язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Тема дисертації входить у план науково-дослідної роботи Кримського державного агротехнологічного університету по проблемі “Наукове забезпечення галузей агропромислового комплексу Криму в нових умовах господарювання” (державний номер 0102 V 000127), виконуваної на завдання Міністерства агропромислового комплексу Криму, і по проблемі “Господарські механізми в сфері АПК” (державний номер 0199 V 004359), виконуваної на завдання Кримської академії наук. У рамках наукової проблеми автором виконані дослідження, пов’язані з вивченням формування системи мотивів у труді керівників сільськогосподарських формувань і обгрунтовані методи його стимулювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Мотиви і стимули у труді керівника сільськогосподарського формування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок