Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВІДНОВЛЕННЯ НАПІРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ВОДОВІДВЕДЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОФІЛЬОВАНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВІДНОВЛЕННЯ НАПІРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ВОДОВІДВЕДЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОФІЛЬОВАНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВІДНОВЛЕННЯ НАПІРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ВОДОВІДВЕДЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОФІЛЬОВАНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,22 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
КІСЬ Віктор Миколайович
УДК 65.05+628.23
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВІДНОВЛЕННЯ
НАПІРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОФІЛЬОВАНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ
05.23.08 – технологія та організація промислового та цивільного будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті
будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Гончаренко Дмитро Федорович,
заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки проректор з наукової роботи Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Дюженко Михайло Георгійович,
Харківській державний технічний університет будівництва та архітектури, професор кафедри механізації будівельних процесів;
кандидат технічних наук, доцент Козлюк Елеонора Іполітівна,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри технології та механізації будівництва
Провідна організація:
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технології будівельного виробництва
Захист відбудеться "13" грудня 2005 року о 13-00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м.Харків, вул.Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий "10" листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н. проф. С.Л. Фомін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Загальна довжина мереж водовідведення в Україні складає близько 58,2 тис. км, з них 16% відпрацювали свій нормативний термін і 10% перебувають в аварійному стані.
Дослідженню причин, що викликають передчасне руйнування конструкцій мереж водовідведення, розробці організаційно-технічних рішень їх ремонту і відновлення присвячені наукові праці І.А.Абрамовича, В.І.Бабушкіна, Д.Ф.Гончаренка, І.В.Корінька, Г.Я.Дрозда, С.С.Душкіна, Е.А.Ситницької, Д.Штайна та інших.
Проте до цього часу залишаються маловивченими і не вирішеними питання дослідження і розробки ефективної технології відновлення несучої здатності і захисту напірних і високонапірних трубопроводів з використанням профільованого тонкостінного поліетилену.
Актуальність розв’язання цих проблем є очевидною, оскільки для відновлення напірних і високонапірних трубопроводів використовуються зарубіжні товстостінні поліетиленові труби-вкладиші, вартість яких на порядок вища від вартості труб з неорганічних матеріалів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукової програми “Технологія забезпечення експлуатаційної надійності систем водовідведення”, номер державної реєстрації 0103U003446, яка здійснювалася на кафедрі технології будівельного виробництва ХДТУБА.
Мета і задачі роботи. Метою дисертаційної роботи є розробка організаційно-технологічних рішень щодо відновлення напірних трубопроводів водовідведення, що дозволяють знизити загальні затрати при виконанні ремонтно-відновлювальних робіт.
За робочу гіпотезу прийнято припущення про можливість скорочення вартості відновлення напірних трубопроводів шляхом зведення в них самонесучих монолітних, збірно-монолітних армобетонних трубопроводів-вкладишів, що облицьовані профільованим поліетиленом.
Задачі дослідження. Для досягнення поставленої мети і відповідно до прийнятої робочої гіпотези в дослідженні поставлені такі задачі:
проаналізувати основні причини передчасного руйнування напірних трубопроводів водовідведення;
виконати аналіз існуючих методів закритого способу ремонту і відновлення трубопроводів водовідведення;
дослідити фізико-механічні, технологічні характеристики і параметри матеріалів і виробів, які визначають нову конструкцію і нову технологію зведення самонесучих трубопроводів-вкладишів;
розробити методику розрахунку конструкцій самонесучих напірних трубопроводів-вкладишів;
розробити конструкції монолітних та збірно-монолітних армобетонних трубопроводів-вкладишів і технологію їх зведення у відновлювальному напірному трубопроводі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВІДНОВЛЕННЯ НАПІРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ВОДОВІДВЕДЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОФІЛЬОВАНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок