Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МетодологІчні основИ риЗИК-орІЄнтованого пІдходу до управління ресурсами проектІв І програм рОзвитКУ техніки

МетодологІчні основИ риЗИК-орІЄнтованого пІдходу до управління ресурсами проектІв І програм рОзвитКУ техніки

Назва:
МетодологІчні основИ риЗИК-орІЄнтованого пІдходу до управління ресурсами проектІв І програм рОзвитКУ техніки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,35 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
 
Дружинін Євген Анатолійович
УДК 658.51.012
МетодологІчні основИ риЗИК-орІЄнтованого пІдходу
до управління ресурсами проектІв І програм
рОзвитКУ техніки
05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
НАУКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ:
доктор технічних наук, професор Федорович Олег Євгенович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ:
- доктор технічних наук, професор Рач Валентин Анатолійович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Луганськ, завідувач кафедри управління проектами та економічної статистики;
- доктор технічних наук, професор Кононенко Ігор Володимирович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри стратегічного управління;
- доктор технічних наук, професор Демідов Борис Олексійович, Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, професор кафедри оперативного мистецтва.
ПРОВІДНА УСТАНОВА
Національний транспортний університет, кафедра “Транспортне право, системний аналіз та логістика” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться " 9 " червня 2006 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічної бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано " 5 " травня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. У зв'язку з переходом України до системи ринкових відносин розвиток країни з основних питань життєдіяльності відбувається відповідно до системи державних цільових програм та проектів і програм розвитку техніки (ППРТ) галузевого та державного рівня. Виконання ППРТ пов'язано з підтримкою основних напрямків діяльності держави (оборона, освіта, охорона здоров'я і т.ін.) і розвитком окремих галузей народного господарства. Незалежно від спрямованості програм всі вони спираються на інтелектуальний і промисловий потенціал України, її фінансові й ресурсні можливості. Однією з основних проблем при формуванні й управлінні реалізацією ППРТ є низький рівень обґрунтованості необхідних фінансових та інших видів забезпечуючих ресурсів, а також строків реалізації проектів. Складність цієї проблеми обумовлена, у першу чергу, специфікою інноваційних проектів і програм розвитку техніки, що мають досить високий рівень новизни й складності, а отже, і високий ризик досягнення заданих показників якості.
Одним з факторів, що ускладнює вирішення задач проектного менеджменту на підприємствах, є відсутність єдиної методологічної бази управління проектами і, особливо, методологічного й методичного забезпечення, що дозволяє враховувати спільний вплив множини факторів ризику при визначенні строків і ресурсних показників проектів і програм. У сучасних підходах реализовність проектів розглядають з позиції принципу мінімальної достатності ресурсів. Однак вплив факторів ризику може багаторазово збільшити вартість проекту й істотно подовжити строки його реалізації. Проблема визначення строків і витрат на реалізацію проекту при заданому рівні якості продукту, що створюється, вирішується в умовах існування протиріччя між імовірнісним характером проявлення негативних наслідків факторів ризику й конкретних обсягів ресурсів, необхідних для їхнього усунення, у вигляді страхових запасів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: МетодологІчні основИ риЗИК-орІЄнтованого пІдходу до управління ресурсами проектІв І програм рОзвитКУ техніки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок