Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ІЗ СОЛОМИ КОНОПЕЛЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АКТИВОВАНИХ СЕРЕДОВИЩ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ІЗ СОЛОМИ КОНОПЕЛЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АКТИВОВАНИХ СЕРЕДОВИЩ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ІЗ СОЛОМИ КОНОПЕЛЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АКТИВОВАНИХ СЕРЕДОВИЩ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,74 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАЛІНСЬКИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 677.021.11.83
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ
ІЗ СОЛОМИ КОНОПЕЛЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АКТИВОВАНИХ СЕРЕДОВИЩ
05.18.03 – первинна обробка та зберігання продуктів рослинництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Чурсіна Людмила Андріївна,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри переробки, стандартизації і
сертифікації сировини.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Романенко Наталія Григорівна, Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедри дизайну;
доктор сільськогосподарських наук, професор Вировець В'ячеслав Гаврилович, Інститут луб’яних культур Української академії аграрних наук, головний науковий співробітник відділу селекції і насінництва конопель.
Провідна установа:
Інститут землеробства південного регіону Української академії аграрних наук, відділ технічних культур, м. Херсон.
Захист відбудеться " 7 " червня 2007 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1, а. 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий " 5 " травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | О.П Сумська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Аналіз процесу одержання трести із соломи луб’яних культур свідчить про недосконалість існуючих технологій розстилу. Якість сировини залежить від багатьох чинників: температури, вологості, аерації, кислотності середовища, які впливають на видовий склад і динаміку розвитку мікрофлори в процесі приготування трести шляхом розстилу. Але на стеблах конопель розвивається як корисна пектиноруйнівна мікрофлора, так і патогенна, що значно знижує якість одержаної трести. На інтенсивність розвитку мікрофлори можна впливати, застосовуючи для зволоження соломи електрохімічно активовані середовища. В залежності від рівня рН середовища прискорюється розвиток одних та призупиняється розвиток інших груп мікроорганізмів. Це зумовлює скорочення терміну розстилу та отримання трести з підвищеними фізико-механічними показниками.
Актуальність теми. Актуальність теми полягає в необхідності забезпечення існуючих текстильних підприємств України власною якісною сировиною – лляним і конопляним волокном. Розширення сфери застосування конопляного волокна можливе за рахунок удосконалення технології його первинної переробки з метою підвищення його якісних показників.
Вибір теми й напрямку досліджень базувався на узагальненні літературних даних, теоретичних припущеннях про можливість застосування електрохімічної активації в процесі одержання трести розстиланням стебел соломи конопель та попередніх наукових дослідженнях фізико-хімічних властивостей активованих середовищ. Основним завданням роботи є встановлення закономірностей зміни фізико-механічних властивостей конопляного волокна під впливом біохімічних процесів, що відбуваються на всіх етапах розстилу, визначення шляхів збереження якісних характеристик конопляного волокна під час вилежування трести із застосуванням новітніх фізико-хімічних способів інтенсифікації біохімічних процесів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема досліджень є складовою частиною науково-дослідних робіт, що проводяться кафедрою первинної переробки, стандартизації і сертифікації сировини Херсонського національного технічного університету за темою: „Розробка ресурсозберігаючих технологій первинної переробки льону та конопель для створення екологічно чистих товарів народного вжитку”, номер державної реєстрації 0199U001229, протокол № 2 від 04.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ІЗ СОЛОМИ КОНОПЕЛЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АКТИВОВАНИХ СЕРЕДОВИЩ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок