Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА (на базі верстатобудівних підприємств України)

МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА (на базі верстатобудівних підприємств України)

Назва:
МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА (на базі верстатобудівних підприємств України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО ТЕТЯНА ЄГОРІВНА
УДК 338.246.025.2
МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА
(на базі верстатобудівних підприємств України)
спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Кардаш Віктор Якович
Київський національний економічний університет,
декан факультету маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Решетілова Тетяна Борисівна
Національний гірничий університет України,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук
Карпенко Наталія Володимирівна,
Полтавський університет споживчої кооперації
України, завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа Таврійський національний університет
ім. В.І.Вернадського Міністерства освіти
і науки України, кафедра маркетингу, м. Сімферополь
Захист відбудеться “20” листопада 2003 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розіслано “17” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., професор О.С.Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічні перетворення в Україні та процес формування ринкових відносин супроводжуються перебудовою господарського механізму на всіх рівнях. Передумовою успішного функціонування промислових підприємств є використання сучасної маркетингової концепції, яка орієнтує виробництво на всебічне задоволення вимог ринку. Світовий досвід свідчить, що відмітною особливістю сучасного маркетингу як концепції управління стає програмно-цільовий і системний підхід до управління підприємствами. Потужні підприємства успішно здійснюють “інтегрований маркетинг”, спрямований як на створюваний продукт, так і на споживача. Це - найважливіша умова їх конкурентоспроможності на внутрішньому і зовнішніх ринках.
Особлива роль в організації маркетингу на підприємстві належить аналітичній функції, яка передусім передбачає вивчення й аналіз маркетингового середовища. Важливість цієї функції зумовлена тим, що якість маркетингової інформації про зовнішнє і внутрішнє середовище господарюючого суб’єкта є визначальною для прийняття аргументованих управлінських рішень.
Традиційні форми і методи управлінського контролю, що діяли за умов командно-адміністративної системи, виявились неспроможними задовольнити нові інформаційні потреби управління суб’єктів господарювання, власників підприємств, кредиторів, інвесторів та інших споживачів інформації. Все це стимулювало запровадження незалежної форми превентивного контролю – маркетингового аудиту, коли досліджується маркетингове середовище підприємства з поглибленою діагностикою всіх складових системи маркетингу підприємства. Отже, маркетинговий аудит як різновид контролю передбачає систематичне, комплексне і незалежне оцінювання й аналіз основних чинників зовнішнього середовища підприємства, проведення ситуаційного (маркетингового) аналізу його внутрішнього стану. За цими результатами розробляються обґрунтовані заходи щодо підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємства в цілому та його окремих бізнес - одиниць. У зв’язку з цим дослідження методичних аспектів організації і проведення маркетингового аудиту являє собою актуальну науково-практичну проблему.
Дослідженням динамічних змін ринкового середовища, завчасної адаптації стратегій господарюючих суб’єктів до майбутніх змін, а також сутності і концептуальним моделям маркетингу присвячені праці зарубіжних і вітчизняних науковців: Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА (на базі верстатобудівних підприємств України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок