Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ І ЗАСОБАМИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРИ УСКЛАДНЕННІ ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ В СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ І ЗАСОБАМИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРИ УСКЛАДНЕННІ ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ В СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ І ЗАСОБАМИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРИ УСКЛАДНЕННІ ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ В СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,17 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого
Корнієнко Михайло Васильович
УДК 351.75
УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ І ЗАСОБАМИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ
СПРАВ ПРИ УСКЛАДНЕННІ ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ В
СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
Спеціальність 12.00.07 - теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративної діяльності Національної академії внутрішніх справ України, Міністерство внутрішніх справ України
Науковий керівник - кандидат юридичних наук, доцент Захаров Віталій Федорович, Національна академія внутрішніх справ України, професор кафедри адміністративної діяльності.
Офіційні опоненти:
Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор
Голосніченко Іван Пантелійович, Київський Національний
університет культури та мистецтва, професор кафедри
адміністративного права;
доктор юридичних наук, доцент Тищенко Микола Маркович,
доцент кафедри адміністративного права Національної юридичної
академії України імені Ярослава Мудрого.
Провідна установа – Інститут держави та права ім. В.М.Корецького НАН України, відділ державно-правових проблем управління та адміністративного права.
Захист відбудеться 26.12. 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).
Автореферат розісланий 24.1. 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.П. Битяк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Побудова правової української держави на сучасному етапі потребує удосконалення переважної більшості суспільних відносин і, в першу чергу, відносин, що складають зміст громадського порядку. Вирішення проблеми попередження і припинення правопорушень, що скоюються в громадських місцях, в значній мірі залежить від рівня організації і безпосереднього стану охорони громадського порядку правоохоронними органами держави, насамперед, органами внутрішніх справ. Реальна дійсність сьогодення свідчить про бурхливі зміни у повсякденному житті країни, що супроводжуються виникненням різного роду техногенних катастроф, надзвичайних ситуацій природного характеру, а також явищ соціально-політичного характеру (проведення різноманітних масових заходів, виникнення групових порушень громадського порядку і масових безпорядків).
Ступінь розвитку і протікання перерахованих подій та процесів в тій чи іншій мірі впливає на повсякденну діяльність органів державної влади, тим самим визначаючи особливості їх функціонування. При цьому виникає нагальна потреба у нормалізації всіх сфер суспільного життя шляхом підтримання надійного громадського порядку. Таким чином можна констатувати, що вплив перерахованих явищ і подій суттєво відображається на стані діяльності органів внутрішніх справ, зумовлюючи ускладнення оперативної обстановки в сфері охорони громадського порядку.
Результати узагальнення юридичної літератури та практики діяльності органів внутрішніх справ в сфері організації охорони громадського порядку в умовах ускладнення оперативної обстановки дозволяють зробити висновок про те, що забезпечення правопорядку в цих умовах можливе тільки шляхом комплексного використання науково-обґрунтованих правових, організаційних і тактичних принципів, форм і методів, які мають єдину цільову спрямованість.
Необхідність удосконалення управління силами і засобами органів внутрішніх справ при проведенні масових заходів обумовлює актуальність і важливість глибокого і всебічного наукового дослідження широкого кола питань, пов'язаних з діяльністю різноманітних підрозділів органів внутрішніх справ в цій сфері, що дозволить успішно вирішувати поставлені перед ними завдання з охорони громадського порядку при ускладненні оперативної обстановки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ І ЗАСОБАМИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРИ УСКЛАДНЕННІ ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ В СФЕРІ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок