Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Наукове обгрунтування аспектів управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі

Наукове обгрунтування аспектів управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі

Назва:
Наукове обгрунтування аспектів управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,77 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ім. П.Л. ШУПИКА
НАЗАРКІНА ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА
УДК 615:15:614.2:331.101.3
Наукове обгрунтування аспектів управління
соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі
15.00.01. - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національної фармацевтичної академії України, Міністерство охорони здоров'я України.
Науковий керівник доктор фармацевтичних наук, професор
Толочко Валентин Михайлович
Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації
Національної фармацевтичної академії України,
завідувач кафедри управління та економіки фармації
Офіційні опоненти доктор фармацевтичних наук, професор
Волох Дмитро Степанович
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України,
завідувач кафедри фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
Кабачна Алла Василівна
Харківська медична академія післядипломної освіти,
професор кафедри менеджменту та економіки в сімейній медицині
Провідна установа Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького МОЗ України, кафедра технології ліків з курсом промислової фармації, м. Львів
Захист відбудеться 01.07.2002 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за адресою: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий 20.05.2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Внаслідок реформування системи суспільних відносин економіка в Україні зазнала глибоких структурних змін. Перетворення торкнулися соціальної структури і типів культури (змінюються поняття цінностей, норми і традиції), системи управління (змінюються його стиль і методи у всіх сферах суспільства), соціально-трудових відносин (змінюється їх основний зміст, механізми управління ними, з’являються принципово нові суб’єкти соціально-трудових відносин – підприємці і наймані працівники тощо). У повній мірі такі перетворення мають місце і у фармацевтичній галузі.
Враховуючи соціальну направленість фармацевтичної галузі, особливої уваги в ній заслуговують соціально-трудові відносини, які мають бути здатними забезпечити ефективне використання фахівців, сприяти розвитку механізмів впливу на їх використання за призначенням на етапі підготовки, адаптації і всього періоду активної професійної діяльності; локалізувати наявні конфлікти у сфері праці під час перехідного періоду у розвитку ринкових відносин.
З цією метою необхідно мати чітке наукове уявлення про організацію й регулювання соціально-трудових відносин у фармацевтичній галузі, їх особливості та сучасний стан, визначення пріоритетних напрямків кадрової політики на фармацевтичних підприємствах, резерви оптимізації прийняття управлінського рішення та методичні підходи до визначення його ефективності в умовах ринкових відносин, порівняльні аспекти кадрового менеджменту у соціально-трудових відносинах фармацевтичної галузі в нашій країні і за кордоном.
Усе вищевикладене сприяло вибору теми дисертаційного дослідження, обумовило її необхідність та актуальність, мету, завдання, структуру та логіку роботи.
У своїх дослідженнях опиралися на окремі аспекти наукових розробок проблеми удосконалення управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі різних періодів її розвитку. Серед них нами виділені наукові праці В.Л. Базарного, А.В. Кабачної, З.М. Мнушко, М.С. Пономаренка, Р.С. Скулко-вої, В.М. Толочка, В.М. Хоменка. Однак комплексні дослідження щодо цього питання за напрямками, які викладені в даній роботі, не проводились.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Наукове обгрунтування аспектів управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок