Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення методів визначення технічного рівня сортувальних станцій

Удосконалення методів визначення технічного рівня сортувальних станцій

Назва:
Удосконалення методів визначення технічного рівня сортувальних станцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,70 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія залізничного транспорту
Сіконенко Григорій Михайлович
УДК 656.212.5
Удосконалення методів визначення технічного рівня
сортувальних станцій
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі „Управління експлуатаційною роботою”, Міністерство транспорту та зв’язку України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Бутько Тетяна Василівна,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра „Управління експлуатаційною роботою”, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Бобровський Володимир Ілліч,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, кафедра „Станції та вузли”, завідувач кафедри
- кандидат технічних наук, доцент
Берестов Ігор В’ячеславович,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра „Залізничні станції і вузли”, завідувач кафедри
Провідна установа – Київський університет економіки та технологій транспорту, кафедра „Організація перевезень і управління на транспорті”, Міністерство транспорту та зв’язку України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 25 ” листопада 2005 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту, за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий ” 20 ” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бабанін О.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Однією з актуальних задач залізничного транспорту в умовах підвищення конкурентоспроможності на транспортному ринку є раціональне розподілення вантажопотоків на мережі, що приводить до більш ефективного використання пропускної та провізної спроможності дільниць, переробної спроможності станцій, прискорення обігу вагона, підвищення продуктивності рухомого складу, зменшення поточних витрат. Необхідність рішення цієї задачі передбачено Концепцією та Програмою реструктуризації залізничного транспорту України, директивами ЕС 91/440, Програмою інформатизації, в яких основним положенням є удосконалення існуючих та створення нових технологій експлуатаційної роботи у тому числі щодо залізничних напрямків та сортувальних станцій.
Актуальність теми. Мережа залізниць України остаточно сформувалась до 70-х років минулого сторіччя і була розрахована на переробку втричі більшого вагонопотоку. Тому у директивних документах передбачено приведення виробничих потужностей у відповідність до обсягів роботи, що виконується.
Значну роль у роботі залізничного транспорту відіграють саме сортувальні станції, тому що більше 90% вагонопотоку переробляються при прямуванні від станції навантаження до станції вивантаження. Слід зазначити, що у останні роки спостерігається тенденція зменшення кількості сортувальних станцій (за період 1991-2004рр. їх кількість скоротилась на 33% – з 54 до 36), але і у теперішній час сортувальні станції завантажені лише на 40-60%, що є недостатнім. Виходячи із закордонного досвіду ця тенденція зменшення кількості сортувальних станцій буде продовжуватись до досягнення їх ефективного завантаження на 70-85%. Для вирішення цієї стратегічної задачі необхідна комплексна оцінка технічного рівня сортувальних станцій, що включає конструктивні елементи, перерозподіл вагонопотоків, раціональну кількість сортувальних станцій. Це в свою чергу потребує розробки комплексу методів оцінки технічного рівня в умовах перерозподілу сортувальної роботи.
Інструментом для удосконалення методів оцінки технічного рівня для підвищення ефективності використання сортувальних станцій є використання інформаційних технологій, що враховують динамічність процесу перерозподілу вагонопотоків і можуть бути реалізовані як додаткові задачі автоматизованих робочих місць (АРМ) інженерно-технічного та оперативного персоналу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Удосконалення методів визначення технічного рівня сортувальних станцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок