Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування умінь з інформаційних технологій у процесі дистанційного навчання студентів вищих економічних навчальних закладів

Формування умінь з інформаційних технологій у процесі дистанційного навчання студентів вищих економічних навчальних закладів

Назва:
Формування умінь з інформаційних технологій у процесі дистанційного навчання студентів вищих економічних навчальних закладів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,39 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВОЛОДИ
МИРА ГНАТЮКА


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА
КАРЕЛІНА Олена Володимирівна
УДК 378.141+37.018.4
Формування умінь з інформаційних технологій
у процесі дистанційного навчання студентів
вищих економічних навчальних закладів
Спеціальність 13.00.04 — теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль — 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Романишина Людмила Михайлівна,
Тернопільський національний педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка, кафедра педагогічної майстерності та освітніх технологій, професор, м. Тернопіль.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Гуревич Роман Семенович,
Вінницький державний педагогічний університет
імені Михайла Коцюбинського,
Інститут перспективних технологій, економіки і фундаментальних наук, директор, м. Вінниця;

кандидат технічних наук, професор
Кухаренко Володимир Миколайович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
Проблемна лабораторія дистанційного навчання, завідувач, м. Харків.

Провідна установа: Інститут педагогіки і психології професійної освіти, Академія педагогічних наук, відділ педагогічних технологій неперервної професійної освіти, м. Київ.
Захист відбудеться 25 листопада 2005 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .053.01 у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2).
Автореферат розісланий 25 жовтня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чайка В. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Сучасний етап переходу від індустріального до інформаційного суспільства ставить нові вимоги до системи освіти. Актуальною потребою стала економічна освіта, спрямована на формування фахівців, здатних наблизити Україну до інших європейських країн за рівнем життя громадян.
Структурні зміни у народному господарстві спричинюють зростання попиту роботодавців на фахівців економічної галузі із сформованими уміннями використовувати інформаційні технології у вирішенні професійних завдань. З’явились нові сфери економічної діяльності, такі як електронна комерція, Інтернет–банкінг. Технології мережевої передачі даних змінюють умови роботи агентів традиційних галузей економічної діяльності. Програмно–апаратні комплекси вдосконалюють діяльність економістів різних професій: бухгалтерів, менеджерів, фінансистів. Корпоративні інформаційні системи автоматизують усі бізнес–процеси підприємства. Згідно з цим змінюється зміст вищої економічної освіти, у якій комп’ютерні технології нерозривно пов’язані з усім процесом навчання і з кожною окремою дисципліною економічного циклу.
Стрімке вдосконалення та зміна економічних стратегій і технологій їх реалізації зумовили швидке старіння знань і вмінь та потребу перепідготовки економістів, які не можуть стаціонарно навчатись та регулярно відвідувати навчальний заклад. Доступність та якість здобування освіти на відстані від навчального закладу забезпечує дистанційне навчання. У програмі Світового Банку “Освіта для економічної компетентності” визначено, що глобальне дистанційне навчання є ефективним способом забезпечення розвитку людини, її соціальної і професійної мобільності протягом життя, успішної адаптації до умов сучасного суспільства.
Розвиток дистанційного навчання в Україні почав прискорюватись з прийняттям Законів України “Про Національну програму інформатизації” та “Про вищу освіту”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Формування умінь з інформаційних технологій у процесі дистанційного навчання студентів вищих економічних навчальних закладів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок