Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ РЕГІОНУ УКРАЇНИ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ РЕГІОНУ УКРАЇНИ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ РЕГІОНУ УКРАЇНИ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,09 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна академія державного управління
при президентові України
КІНДЗЕРСЬКИЙ Сергій Анатолійович
УДК 351.305
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ РЕГІОНУ УКРАЇНИ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий консультант –доктор юридичних наук, професор,
член-кореспондент АПрН України,
заслужений юрист України
НИЖНИК Ніна Романівна,
Національна академія державного
управління при Президентові України,
перший проректор. |
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління
ТКАЧЕНКО Анатолій Миколайович,
ДП “Служба міжнародних автомобільних перевезень”, директор; |
кандидат наук з державного управління
ТИТАРЕНКО Олександр Михайлович,
ТОВ “АЛТЕКС”, директор. |
Провідна установа – | Інститут законодавства Верховної Ради України, відділ комплексних проблем державотворення,
м. Київ. |
Захист відбудеться 27 червня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізо-ваної вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 26 травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К. Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На рубежі тисячоліть визначальним стає творення духовних цінностей, які формують людину та суспільство. Це особливо важливо для сучасної Української держави, в якій унаслідок тривалої духовної кризи не діють моральні регулятори, повільно відбувається становлення демократії, цивілізованої ринкової економіки. З метою побудови економічно могутньої, справді незалежної України першочергового значення набуває ефективне функціонування соціальних інститутів, які продукують духовні цінності. Саме брак духовності і є глибинною першопричиною багатьох негараздів, які нині пере-живають українське суспільство та держава.
Як свідчить історичний розвиток, жодна країна світу не вийшла з управлінської та еконо-мічної криз, не подолавши кризу духовну. Згідно із законами суспільного розвитку піднесення духовності громадян дає можливість подолати економічну, політичну, гуманітарну, еколо-гічну та інші кризи українського суспільства.
Недосконалість нинішньої системи державного управління в гума-нітарній сфері регіону породжує суперечливий процес розвитку суспільних відносин, зумовлює необхідність пошуку піднесення духовності суспільства. Особли-вого значення набуває дослідження цієї проблеми у наш час. Об’єктивними причинами, що актуалізують важливість проблем духовного життя суспільства, розробку нових, нетрадиційних підходів до шляхів їх розв’язання, є: відродження національного в культурі, зближення його із загально-людським на основі зростаючої світової інтеграції; гостра необ-хідність становлення нової якості мислення, свідомості; утвердження ефективних шляхів формування, виховання духовності та культури, які найповніше реалізували б духовний потенціал особистості; переосмислення класич-них па-радигм розвитку духовного життя суспільства.
Практика багатьох країн свідчить про важливість і необхідність конструктивного розвитку державного управління в гуманітарній сфері регіону. Адже в регіонах сфокусовані державні та самоврядні засади, формуються й застосовуються ринкові відносини, надаються послуги населенню.
Основні методологічні засади державного управління на сучасному етапі розвитку держави грунтовно досліджено у працях провідних вітчизняних учених. Серед них – В.Г.Авер’янов, В.Д.Бакуменко, С.Д.Дубенко, В.М.Князєв, В.Г.Кремінь, О.Ю.Лебединська, В.І.Луговий, В.К.Майбо-рода, П.І.Надолішній, І.Ф.На-доль-ний, Н.Р.Нижник, О.Ю.Оболенський, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ РЕГІОНУ УКРАЇНИ: СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок