Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МАЙБУТНІХ ПІЛОТІВ

ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МАЙБУТНІХ ПІЛОТІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МАЙБУТНІХ ПІЛОТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,45 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
СМИРНОВА Ірина Леонідівна
УДК 629.7.07.072:658.3
ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МАЙБУТНІХ ПІЛОТІВ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
КИЇВ– 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній льотній академії України Міністерства освіти і науки, м. Кіровоград.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Лузік Ельвіра Василівна,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри педагогіки
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ЛУЗАН ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри педагогіки
кандидат педагогічних наук, доцент
ЛАДОГУБЕЦЬ НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА
Національний авіаційний університет,
доцент кафедри механіки
Захист відбудеться 25.09.2007 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.456.02 в Інституті вищої освіти АПН України за адресою: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту вищої освіти АПН України (01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9)
Автореферат розісланий 24.08.2007 р
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Уваркіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розбудова України як незалежної, демократичної, правової європейської держави вимагає комплексної перебудови всіх складових систем країни, зокрема і системи вищої освіти, спрямованної на забезпечення фундаментальної науково-теоретичної, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, які визначають темпи і рівень науково-технічного, економічного, соціального, культурного прогресу та здатні до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності, швидкої адаптації до змін у соціально-економічній сфері, у галузях науки, техніки та технології.
Сьогодні неможливо говорити про перебудовні процеси у вищій школі і перспективи її розвитку без наукових досліджень і впровадження результатів, накопичених і розроблених ученою думкою, що не могло не торкнутися і таких вищих учбових закладів, як авіаційні.
Сучасна система повітряного транспорту зазнає періоду корінної трансформації, у якому постійна модернізація авіаційної техніки та її експлуатація займають чільні позиції. Як показує аналіз літературних джерел і документації Департаменту авіаційного транспорту, особливу проблему модернізаційного процесу представляє підготовка льотних кадрів, обумовлена підвищеними вимогами ІКАО.
Традиційна система підготовки льотного складу у вищих навчальних закладах, сформована ще у плановому соціалістичному суспільстві, в умовах ринкової економіки не в повному обсязі відповідає сучасним вимогам експлуатації повітряних суден, обумовлених їх постійною модернізацією. Рівень підготовки екіпажів виявився недостатнім, що проявилося в різкому збільшенні кількості авіаційних подій, а матеріальні збитки від цих подій за останні 15 років склали понад 4 млрд. доларів.
Аналіз наукових звітів Міжнародних семінарів і нарад із проблем людського фактора в авіації показує, що 86% цих подій відбулися з вини людини, з яких унаслідок недостатньої професійної підготовки льотного складу - 49% і 37% - з вини диспетчерів. Ці обставини з особливою гостротою порушили питання про необхідність підвищення професійної надійності льотного складу і побудову ефективної системи професійного навчання в умовах існуючої ринкової конкуренції.
При вивченні документів Держдепартаменту авіаційного транспорту України про авіаційні події, що мали місце за останні 10 років, та проведеного нами аналізу стає ясно, що однією з причин ряду авіаційних подій та авіаційних катастроф є або неправильна експлуатація льотним складом авіаційного обладнання, або причиною виступає відмова цього обладнання і невміння екіпажу визначити наявність відмови.
У цьому зв'язку проблема професійної надійності льотного складу і шляхів її вирішення, особливо при формуванні надійності прийняття і реалізації рішення в особливих і критичних ситуаціях, вимагає комплексного осмислення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МАЙБУТНІХ ПІЛОТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок