Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОКОМКУВАННЯ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОКОМКУВАННЯ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ

Назва:
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОКОМКУВАННЯ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,42 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Ренгевич Олег Володимирович
УДК 622.788.36-52
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОКОМКУВАННЯ
НА ОСНОВІ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ
Спеціальність 05.13.07 – “Автоматизація технологічних процесів”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Запоріжжя - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизації технологічних процесів Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Качан Юрій Григорович, Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри електроенергетики.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент Воронов Валентин Андрійович, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій;
кандидат технічних наук, доцент Бабець Євген Костянтинович, Криворізький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту.
Провідна установа:
Харківський державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматики і управління в технічних системах, м.Харків.
З
ахист відбудеться 20 вересня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.080.07 у Національній гірничій академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ – 27, пр. Карла Маркса, 19, корпус №1, ауд 1/92.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ – 27, пр. Карла Маркса, 19.
Автореферат розісланий “__17__”__серпня__2001р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор Заїка В.Т.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У зв’язку з дефіцитом багатих залізних руд на підприємствах чорної металургії України дедалі активніше знаходить використання концентрат глибокого збагачення, який містить у собі 90-95% фракції класу 0-0,05 мм. Якість агломерації такого дрібного концентрату визначається переважно ефективністю окомкування шихти у грануляторах. Тому дослідження та застосування нових напрямків при проектуванні систем управління процесом окомкування є досить актуальними.
Існуючі зараз САР процесом окомкування ґрунтуються переважно на стабілізації витрат рідини, що необхідна для зволоження шихти, і практично не враховують інші параметри, котрі впливають на хід грануляції. Можливість підвищення якості управління цим процесом з’являється при використанні САУ з більш складною структурою (наприклад, дворівневою). У таких системах на верхньому рівні здійснюється комплексне врахування впливу технологічних параметрів на хід процесу, а на нижньому - стабілізація параметрів, що регулюються, на їх оптимальних значеннях.
Найбільш складним при проектуванні дворівневих САУ процесом окомкування є розробка алгоритму управління для верхнього рівня. Синтез алгоритмічних та програмних засобів таких систем ґрунтується на найсучасніших методах оптимізації та математичного моделювання, а їх ефективність обумовлюється відповідністю підібраного способу оптимізації математичній моделі процесу. Зазначена ж відповідність залежить як від моделі, що може змінюватися впродовж роботи системи, так і від наявного обсягу інформаційного забезпечення процесу окомкування.
Отож, синтез алгоритму управління, який найбільш вдало відповідав би конкретним вимогам, що ставляться до систем управління процесом окомкування, є актуальним науковим завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з Державною науково-технічною програмою “Перспективні інформаційні технології, прилади комплексної автоматизації, системи зв’язку”, згідно з Законом України “Про основи державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності”, за напрямком 6.3 “Створення конкурентноздатних засобів імітаційного моделювання складних систем, підвищення їх надійності та ефективності”
Метою роботи є розробка системи управління процесом окомкування, в якій комплексно враховуються параметри, що впливають на процес, та реалізується принцип інваріантності щодо структури моделі об’єкту управління і обсягу інформаційного забезпечення завдяки застосуванню методу розпізна-вання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ОКОМКУВАННЯ НА ОСНОВІ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок