Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ПРОЦЕСІ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗІ СПОРТИВНИХ ІГОР

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ПРОЦЕСІ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗІ СПОРТИВНИХ ІГОР

Назва:
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ПРОЦЕСІ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗІ СПОРТИВНИХ ІГОР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,90 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА
НАУМЧУК Володимир Іванович
УДК 378.14:796
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ
КУЛЬТУРИ В ПРОЦЕСІ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
ЗІ СПОРТИВНИХ ІГОР
13.00.04 — теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль — 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України
КРАВЕЦЬ Володимир Петрович,
Тернопільський державний педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка, ректор.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ШИЯН Богдан Михайлович,
Тернопільський державний педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка, кафедра теоретичних основ і
методики фізичного виховання, завідувач;
кандидат біологічних наук, доцент
ОВЧАРЕНКО Тетяна Григорівна,
Волинський державний університет імені Лесі Українки,
кафедра теорії і методики фізичного виховання, доцент.
Провідна установа: Херсонський державний педагогічний університет,
Міністерство освіти і науки України,
кафедра педагогіки, м. Херсон.
Захист відбудеться 20 вересня 2002 р. о 14.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.053.01 у Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2.
Автореферат розісланий 15 серпня 2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чайка В. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. На сучасному етапі національно-культурного і державного відродження України першочерговим завданням вищої школи є підвищення якості підготовки фахівців, здатних до активної творчої діяльності в різних галузях громадського та суспільного життя. Прискорення темпів розвитку науки і культури, швидка зміна характеру та поява нових видів діяльності, притаманна роботі сучасного фахівця, вимагають від нього постійного професійного зростання, самовдосконалення. Сьогодні вища школа, виходячи з потреб і вимог часу, має не тільки закласти міцний фундамент знань, але й навчити студентів самостійно їх поповнювати та оновлювати.
Проблемі вдосконалення навчального процесу в університетах і педінститутах присвятили свої дослідження Алексюк А.М., Бабанський Ю.К., Беспалько В.П., Болюбаш Я.Я., Гончаренко С.У., Зязюн І.А., Майборода В.К., Шкіль М.І., Ярмаченко М.Д. та ряд інших учених. Питання розвитку і формування пізнавальної активності та творчості студентів вузів вивчали Божович Л.І., Володько В.М., Дмитрик І.С., Загвязинський В.І., Киричук О.В., Красовський Б.Д., Кузьміна Н.В., Поташник М.М., Савченко О.Я., Шевченко Т.І., Щукіна Н.І. та інші. Дослідження Волобуєвої Т.В., Кіктенко А.З., Кларіна М.В., Кравчука П.Ф., Нісімчука А.С., Падалки О.С., Панченко А.І., Пєхоти О.М., Шпака О.Г. та ін. присвячені проблемам педагогічних технологій, пошуку шляхів інтенсифікації навчальної та наукової діяльності студентів. Місце і роль самостійної роботи студентів у їх професійному становленні розглядалися у працях Аюрзанайна А.А., Гапон Е.В., Гарунова М.Г., Козакова В.А., Кондрашової Л.В., Наумченка І.Л., Петровського А.В., Підкасистого П.І. та ін. Удосконалення професійної підготовки фахівців у галузі фізичної культури досліджували Бабушкін Г.Д., Видрін В.М., Григоренко В.Г., Кричфалуший М.В., Ложкін Г.В., Маслов В.І., Наумчук І.І., Овчаренко Т.Г., Петунін О.В., Пристинський В.М., Сермеєв Б.В., Філь С.М., Цьось А.В., Шиян Б.М., Шкребтій Ю.М. та ін.
Аналіз науково-методичної літератури свідчить, що успіх у роботі з підготовки висококваліфікованих фахівців може бути досягнутий за рахунок інтенсифікації навчально-виховного процесу з опорою на самостійну роботу майбутніх фахівців, активні форми та методи навчання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ПРОЦЕСІ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ЗІ СПОРТИВНИХ ІГОР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок