Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ДОБАВКИ АНАЛЬЦИМ В ГОДІВЛІ КУРОК - НЕСУЧОК

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ДОБАВКИ АНАЛЬЦИМ В ГОДІВЛІ КУРОК - НЕСУЧОК

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ДОБАВКИ АНАЛЬЦИМ В ГОДІВЛІ КУРОК - НЕСУЧОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА
МЕЛЬНИК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 636. 52: 637.4: 636. 087.7.
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ДОБАВКИ АНАЛЬЦИМ
В ГОДІВЛІ КУРОК - НЕСУЧОК
06.02.02 – годівля тварин і технологія кормів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
ХАРКІВ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник:
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Андрійчук Валерій Федорович,
Державний агроекологічний університет, доцент кафедри спеціального тваринництва.
Декан технологічного факультету
Офіційні опоненти:
доктор біологічних наук, професор
Лемешева Марія Михайлівна,
Харківська державна зооветеринарна академія,
завідувач кафедри технології птахівництва і технічного сервісу у тваринництві
доктор сільськогосподарських наук, професор
Кирилів Ярослав Іванович,
Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького,
завідувач кафедри дрібного тваринництва
Провідна установа:
Інститут кормів УААН, лабораторія зоотехнічної оцінки кормів і годівлі сільськогосподарських тварин, м. Вінниця
Захист відбудеться “_7___” _грудня__ 2005 року
о _13___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 65.356.02 при Інституті тваринництва УААН за адресою: 62404, Харківська обл., Харківський р-н., п/в Кулиничі
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту тваринництва УААН за адресою: 62404, Харківська обл., Харківський р-н., п/в Кулиничі
Автореферат розісланий “7____” листопада___ 2005р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат біологічних наук В.В. Проніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Питання мінерального живлення сільськогосподарських тварин і птиці висвітлене всебічно як у вітчизняній, так і в зарубіжній літературі (Дмитроченко А.П., Пшеничный П.Д., 1961; Томмэ М.Ф. и др., 1972; Хенниг А.В., 1976; Богданов Г.А., 1990; Авцын А.П. и др., 1991; Судаков М.О. та ін., 1991; Кулик М.Ф. та ін., 1995; Кліценко Г.Т. та ін., 2001; Седіло Г.М, 2002).
На сучасному етапі розвитку науки та виробництва вчених і практиків цікавить можливість використання природних кремнеземів як нетрадиційних мінеральних добавок при годівлі сільськогосподарської птиці.
Актуальність теми. В птахівництві широко використовуються традиційні мінеральні речовини у вигляді різних солей макро-і мікроелементів, природних сполук, зокрема крейди, вапняків, магнезії, білих глин, кухонної солі, різних джерел фосфору.
Пояснюється це позитивними результатами проведених чисельних досліджень в різних країнах світу, досвідом практиків та підтвердженням реакції тварин, а саме: підвищенням продуктивності за рахунок вищої оплати корму, одержанням продукції птахівництва кращої якості.
Щодо використання природних і синтетичних нетрадиційних мінералів існує упередженість. Підставою для цього є недостатність вивчення таких природних сполук як базальтові туфи, цеоліти, сапоніти, глауконіти та інші кремнеземи у ролі мінеральних сполук для різних видів птиці (Береза В.І., 1985; Цвіліховський М.І. та ін., 2001).
Тому метою нашої роботи було комплексне вивчення питань, які стосуються мінеральної добавки анальцим при включенні її в різних дозах до основного раціону курок-несучок .
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота є складовою частиною плану науково-дослідних робіт кафедри спеціального тваринництва Державного агроекологічного університету (м. Житомир) на 2001-2004 роки за темою: “Вплив базальтових туфів Полицького родовища на продуктивність, інкубаційні властивості яєць та якість продукції курей різних кросів”, яка є одним із підрозділів загальної теми науково-дослідних робіт технологічного факультету Державного агроекологічного університету. Тема затверджена Міністерством аграрної політики України (№ державної реєстрації 0102U005653).
Мета і завдання досліджень. Мета досліджень дослідити вплив мінеральної добавки анальцим на продуктивні ознаки і якість продукції курок-несучок та експериментально обґрунтувати найбільш доцільну її дозу при введенні до складу комбікорму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНОЇ ДОБАВКИ АНАЛЬЦИМ В ГОДІВЛІ КУРОК - НЕСУЧОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок