Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування технологічної схеми та параметрів комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту під льон

Обґрунтування технологічної схеми та параметрів комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту під льон

Назва:
Обґрунтування технологічної схеми та параметрів комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту під льон
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,80 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Залужний володимир іванович
удк 631.316.2 : 633.531
Обґрунтування технологічної схеми та параметрів комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту під льон
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі ”Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Грицишин Михайло Іванович,
Національний науковий центр ”Інститут
механізації та електрифікації сільського
господарства”, завідувач відділу
системи машин і використання техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дубровін Валерій Олександрович,
Національний аграрний університет,
директор Науково-дослідного інституту
екобіотехнологій і біотехніки;
кандидат технічних наук, доцент
Крупич Олег Михайлович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Кіровоградський національний технічний
університет, кафедра сільськогосподарського
машинобудування, Міністерство освіти і науки
України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться “ 11 ” вересня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “ 8 ” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Ґрунтово-кліматичні умови Полісся та Прикарпаття сприятливі для вирощування льону-довгунця. Проте за роки реформування аграрного сектора посівні площі цієї культури зменшились майже в 20 разів, а врожайність волокна – в 5 разів. З високорентабельної галузі льонарство перетворилось на збиткову.
На світовому ринку спостерігається стабільний попит на льоноволокно та вироби з нього. Це сприяє зростанню інвестиційної привабливості льонарства України та зумовлює обґрунтованість тенденції на відродження галузі.
В комплексі агротехнічних заходів, що сприяють підвищенню врожайності льону і якості льонопродукції, важливу роль відіграє передпосівний обробіток ґрунту. Набір ґрунтообробних знарядь, передбачений рекомендаціями з інтенсивної технології вирощування льону, не забезпечує якісного та енергоощадного виконання вимог підготовки ґрунту до сівби.
За останні роки активно розвивається виробництво комбінованих машин, які за один прохід по полю виконують кілька технологічних операцій, що є перспективним і економічно доцільним. Однак їх застосування в технологічних процесах вирощування льону не досліджувалось. Недостатньо розроблені й науково-методичні засади синтезу технологічних схем комбінованих ґрунтообробних машин для різноманітних ґрунтово-кліматичних умов їх функціонування з урахуванням взаємовпливу окремих робочих органів на якість та енергоємність процесу, що виконується без розриву в часі.
Тому обґрунтування технологічної схеми комбінованої машини і вибір робочих органів з різними деформаційними властивостями, що забезпечують виконання вимог агротехніки до передпосівного обробітку ґрунту під льон, є актуальною задачею, яка має наукове та практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Роботу виконано згідно з програмами науково-дослідних робіт ННЦ „ІМЕСГ” „Розробити наукові основи створення перспективних машин, обладнання і засобів автоматизації технологічних комплексів і зональних систем машин у рослинництві” (номер державної реєстрації 0193U034273) і „Розробити перспективні напрямки розвитку технології і технічних засобів та систему машин на 2001 – 2010 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Обґрунтування технологічної схеми та параметрів комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту під льон

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок