Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА СИНТЕЗ РОЗКОЧУВАЛЬНИХ ФАРБОВИХ СИСТЕМ

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА СИНТЕЗ РОЗКОЧУВАЛЬНИХ ФАРБОВИХ СИСТЕМ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА СИНТЕЗ РОЗКОЧУВАЛЬНИХ ФАРБОВИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,38 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Зiненко Роксолана Григорівна
УДК 681.5.015+681.62.064.1
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА СИНТЕЗ РОЗКОЧУВАЛЬНИХ ФАРБОВИХ СИСТЕМ
01.05.02 – математичне моделювання
та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Луцків Микола Михайлович
Українська академія друкарства (УАД)
професор кафедри "Автоматизації та комп'ютерних технологій" Української
академії друкарства
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Стахів Петро Григорович,
завідувач кафедри "Теоретична і загальна електротехніка" Національного університету "Львівська політехніка"
 
доктор технічних наук, професор
Пальчевський  Богдан Олексійович
завідувач кафедри "Пакування та автоматизація виробничих процесів" Луцького державного технічного університету
Провідна установа: Харківський Національний університет радіоелектроніки, кафедра "Інженерної та комп'ютерної графіки", м. Харків
Захист відбудеться 24 жовтня 2003 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої ради Д 35.052.05 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12).
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська Політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий 22 вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Д.В. Федасюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Процес друку незалежно від способу його здійснення складається із двох основних операцій: формування рівномірного технологічно необхідного тонкого шару фарби на друкарській формі та перенесення його на задруковуваний матеріал. Перша операція здійснюється фарбовим апаратом, друга – друкарським. Отже, основу друкарської машини складають фарбовий та друкарський апарати. Якість їх виготовлення, параметри та принцип побудови значною мірою визначають технологічні можливості друкарської машини і якість виготовленої продукції.
Актуальність теми. Збільшення попиту на кольоровий друк, під-вищення робочих швидкостей машини та вимог до якості друкованої продукції створили науково-технічну проблему підвищення ефективності існуючих та розроблення нових ефективних схем фарбових систем друкарських машин.
Теорія моделювання фарбових систем тільки починає розвиватися. Існуючі моделі описують здебільшого системи з однаковими діаметрами фарбових валиків та усталені режими роботи фарбових систем і є недостат-німи для їх проектування. Вибір схеми фарбової системи, розрахунок її параметрів ведеться на підставі накопиченого досвіду, традицій фірми виробника без належного теоретичного обґрунтування і тому є не оптимальним.
Відсутність точних математичних моделей унеможливлює створення нових ефективних фарбових систем і розрахунку оптимальних параметрів, проведення порівняльного аналізу й оцінки ефективності існуючих фарбових систем, їх вибір та налагодження при зміні накладу, що погіршує якість продукції, збільшує витрати фарби. Тому задача моделювання та синтезу фарбових систем для забезпечення ефективності фарбових систем друкарських машин є актуальною, має наукове i практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася за планом науково-дослідних робіт Української академії друкарства в рамках угоди № 483-97 на тему: "Розробка методики моделювання процесу розкочування фарби в друкарських машинах" з Ходорівським заводом поліграфічних машин та ВАТ “Видавництво "Київська правда"” на тему № 486 – 2001 "Розробка методики моделювання фарбових груп з різними діаметрами валиків та визначення фарбомісткості фарбового апарата". Результати дисертаційної роботи впроваджено в навчальний процес Української академії друкарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА СИНТЕЗ РОЗКОЧУВАЛЬНИХ ФАРБОВИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок