Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ У ВЕЛИКИХ МІСТАХ.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ У ВЕЛИКИХ МІСТАХ.

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ У ВЕЛИКИХ МІСТАХ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,11 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРИГОРОВ МИХАЙЛО АНТОНОВИЧ
УДК 656.13.056.4.001.37:625.712
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ
ТА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ
У ВЕЛИКИХ МІСТАХ.
05.13.06—Автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології
А в т о р е ф е р а т
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі „Комп’ютерних систем”
Науковий керівник: академік АПН, заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор Малахов Валерій Павлович, Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри, ректор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Савенко В`ячеслав Якович,
Український транспортний університет
„Київський автодорожний інститут.”
завідувач кафедри Будівництва автомобільних доріг
Доктор технічних наук, доцент
Нестеренко Сергій Анатолійович,
Одеський національний політехнічний університет,
директор інституту комп`ютерних систем.
Провідна установа Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 29 вересня 2005 р о 13-30 годині на засіданні Спеціалізованої Вченої Ради Д 41.052.01 в в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: просп. Шевченка, 1, ауд 400-а, м. Одеса, 65044
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса просп. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий 26 серпня 2005 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої Вченої Ради Ю.С.Ямпольський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В сучасних умовах зростання інтенсивності автомобільного руху виникає багато проблем, більшість яких потребує найскорішого розв’язку. При цьому одна із першочергових задач в системі організації дорожнього руху, є управління транспортними потоками.
Організація та управління дорожним рухом неможливі без інформації про закономірності формування транспортних потоків та їх ропозділ на ділянках вулично-дорожньої мережі. Внаслідок цього, однією з головних сучасних проблем є визначення цих закономірностей. Тому, вирішення задачі розподілу транспортних потоків з урахуванням характеристик існуючих вулично-дорожних мереж є актуальною проблемою для України.
Дослідження, що проводились в області інформаційного забезпечення для побудови моделей транспортних потоків не враховували особливості автоматизованого управління дорожним рухом, та оптимізацію розподілу транспортних потоків.
З метою підвищення ефективності використання існуючих транспортних систем міста, необхідна розробка багатофункціональних систем керування дорожнім рухом.
Тому розробка інформаційної системи для моделювання та керування транспортними потоками є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими прграмами, планами ,темами.
Робота виконувалась відносно “Цільової комплексної програми розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, яка була прийнята розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23. 07. 1993 № 551-Р;Програма забезпечення безпеки дорожнього руху та економічної безпеки транспортних засобівяка була прийнята постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1998 р. № 456, а також планів Міністерства освіти і науки України за напрямком “Проблеми формування раціональних транспортних логістичних систем та ефективне забезпечення їх складових”
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є визначення закономірностей розподілу транспортних потоків на ділянках вулично-дорожної мережі та реалізація оптимального розподілу з використанням математичного моделювання елементів та структури дорожнього руху.
Для досягнення цієї мети в роботі були розвязані наступні задачі:
- проведено аналіз сучасних методів визначення функцій розподілу транспортних потоків у містах , визначені проблемні питання , повязані з розподілом транспортних потоків;
- розроблено регресійні моделі, які описують параметри руху транспортних засобів по вулично-дорожній мережі міста;
- проведено імітаційне моделювання руху транспортних засобів на вулично-дорожних мережах міста;
- визначені закономірності розподілу транспортних потоків у містах;
- запропоновано оптимальний розподіл транспортних потоків в мережах міста.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ У ВЕЛИКИХ МІСТАХ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок