Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИЛАДИ МАГНІТНОГО КОНТРОЛЮ ДЕФЕКТІВ, ВИКЛИКАНИХ ВОДНЕВОЮ КОРОЗІЄЮ ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ (Теорія, розрахунок, використання)

ПРИЛАДИ МАГНІТНОГО КОНТРОЛЮ ДЕФЕКТІВ, ВИКЛИКАНИХ ВОДНЕВОЮ КОРОЗІЄЮ ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ (Теорія, розрахунок, використання)

Назва:
ПРИЛАДИ МАГНІТНОГО КОНТРОЛЮ ДЕФЕКТІВ, ВИКЛИКАНИХ ВОДНЕВОЮ КОРОЗІЄЮ ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ (Теорія, розрахунок, використання)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,64 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НаціональнИЙ технічнИЙ університет
"Харківський політехнічний інститут"
Мирошников Вадим Володимирович
УДК 620.179.14
ПРИЛАДИ МАГНІТНОГО КОНТРОЛЮ
ДЕФЕКТІВ, ВИКЛИКАНИХ ВОДНЕВОЮ КОРОЗІЄЮ
ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ
(Теорія, розрахунок, використання)
Спеціальність 05.11.13 – прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків-2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Яковенко Валерій Володимирович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри електротехніки і систем діагностики,
м. Луганськ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Поджаренко Володимир Олександрович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри метрології та промислової автоматики
доктор технічних наук, професор
Гурин Анатолій Григорович,
Національний технічний університет "Харківський
політехнічний інститут", завідувач кафедри електроізоляційної
та кабельної техніки, м. Харків
доктор технічних наук, доцент
Сахацький Віталій Димитрович,
Українська інженерно-педагогічна академія,
професор кафедри автоматики та радіоелектроніки, м.Харків
Провідна установа: Національний технічний університет України "Київський
політехнічний інститут", кафедра "Прилади та системи
неруйнівного контролю", Міністерство освіти і науки України,
м. Київ
Захист дисертації відбудеться __ 8 січня_______ 2004 року о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.050.09 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою 61002, м. Харків, вул. Фрунзе,21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університета "Харківський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий "_28_"_листопада_2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Горкунов Б. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вугільноводневе паливо є основним джерелом енергії минулого 20-го сторіччя й залишається таким у 21 віці. Поряд із зростаючим обсягом здобування нафти та газу розвивається ядерна енергетика, а також воднева енергетика як найбільш перспективний та оперативний варіант заміни вугільноводневого палива.
В процесі транспортування, переробки та зберігання нафти й газу постійно на металеві елементи трубопроводів, хімічних реакторів, сховищ діє водень та його сполуки, які інколи мають високу температуру та тиск. Одним з елементів, які виділяються в процесі ядерної реакції, є водень, що чинить руйнівний вплив на металоконструкцію реакторів. Отримання, зберігання та транспортування чистого водню потребує особливих заходів безпеки - це стосується й контролю металу, який знаходиться в безпосередньому контакті з воднем.
Наслідки руйнування стінок металоконструкцій техногенно небезпечних об'єктів під впливом водню можуть привести до локальних чи навіть до глобальних катастроф. Надійна та довгострокова експлуатація таких об'єктів без належного неруйнівного контролю не уявляється можливою, що знайшло своє відображення в Законі України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" від 18.01.2001 року № 2245-111. Таким чином, існує актуальна задача контролю металоконструкцій, які працюють у средовищі, що містить водень, і вирішення цієї задачі дозволить надійно їх експлуатувати та уникнути техногенних катастроф.
Переважна більшість металоконструкцій, які працюють у средовищі, що містить водень, є феромагнітним матеріалом. Великі габаритні розміри й довгий строк експлуатації подібних об'єктів накладають спеціфічні вимоги на операції їх контролю. Припустимим методом контролю є безперервний моніторинг технічного стану таких об'єктів з зовнішньої сторони з охопленням великої площі контролю без пошкодження стінок об'єкта. Є чисельні дослідження, які встановлюють зв'язок між механічними характеристиками феромагнітних матеріалів й параметрами їх магнітного стану.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ПРИЛАДИ МАГНІТНОГО КОНТРОЛЮ ДЕФЕКТІВ, ВИКЛИКАНИХ ВОДНЕВОЮ КОРОЗІЄЮ ВИРОБІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ (Теорія, розрахунок, використання)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок