Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> удосконалення робочих характеристик повітряних конденсаторів аміаку за наявності неконденсованих газів

удосконалення робочих характеристик повітряних конденсаторів аміаку за наявності неконденсованих газів

Назва:
удосконалення робочих характеристик повітряних конденсаторів аміаку за наявності неконденсованих газів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ХОЛОДУ
Андрусенко Андрій Миколайович
УДК 621.565
удосконалення робочих характеристик повітряних конденсаторів аміаку за наявності неконденсованих газів
Спеціальність 05.05.14
Холодильна, вакуумна та компресорна техніка, системи кондиціювання
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі холодильних установок Одеської державної академії холоду Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Мнацаканов Георгій Костянтинович, доцент кафедри холодильних установок Одеської державної академії холоду Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Живиця Володимир Іванович, професор кафедри електротехніки та електронних пристроїв Одеської державної академії холоду Міністерства освіти і науки України;
доктор технічних наук, професор
Радченко Микола Іванович, професор кафедри кондиціонування і рефрежерації Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться «____»___________ 2008 р., о_____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.087.01 при Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки України за адресою: вул. Дворянська, 1/3, Одеса, Україна, 65082.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державної академії холоду за адресою 650082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3.
Автореферат розісланий _____________ 2008г.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Д.41.087.01.
Доктор технічних наук, професор Мілованов в.І.
ЗАГАЛЬНА характеристика роботи
Актуальність дослідження. Аміак і сьогодні залишається основним холодоагентом промислових холодильних установок і важливим продуктом хімічної технології. Тому зниження енерговитрат на вироблення холоду, підвищення екологічної і експлуатаційної безпеки аміачних холодильних установок є однією з актуальних проблем в технологіях великомасштабного виробництва, зберігання і використання аміаку, а вдосконалення роботи систем відведення теплоти конденсації – одним з напрямів її рішення.
Більше 50% перевитрати енергії при експлуатації аміачного холодильного устаткування пов'язано з додатковими енергетичними витратами в холодильному циклі, обумовленими підвищеними температурами конденсації, з них 25% енергетичних втрат викликано наявністю неконденсованих газів (НКГ). Проте експлуатація крупних промислових холодильних установок, обладнаних потужними системами відведення теплоти конденсації, практично неможлива без надходження НКГ.
Аміачні конденсатори з використанням екологічно безпечного повітря, як охолоджувальної середи, запаси якого в природі до того ж необмежені, знаходять широке застосування в холодильних установках хімічної, нафтової, харчової і інших галузей промисловості. Тому удосконалення робочих процесів крупних повітряних конденсаторних комплексів є однією з пріоритетних задач розвитку промислових аміачних холодильних установок. Дослідження роботи таких комплексів в широкому діапазоні режимних параметрів за наявності НКГ не проводилися, а існуючі системи відведення НКГ не забезпечують їх енергетично ефективну і екологічно безпечну експлуатацію з мінімальними викидами аміаку. Створення ж конденсаторних комплексів з надійними системами відведення НКГ стримується відсутністю даних по впливу НКГ на теплообмін при конденсації аміаку в горизонтальнотрубних повітряних конденсаторах і особливостями експлуатації аміачних конденсаторних комплексів в цілому, обумовлених наявністю НКГ, без чого неможлива раціональна організація їх робочих процесів. Це зумовило необхідність рішення науково-прикладної задачі удосконалення робочих процесів конденсаторних комплексів, що забезпечують інтенсивний теплообмін, надійне відведення неконденсованих газів, а також енергетично ефективну і екологічно безпечну експлуатацію крупних промислових аміачних холодильних установок.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: удосконалення робочих характеристик повітряних конденсаторів аміаку за наявності неконденсованих газів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок