Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИМИ КОНФЛІКТАМИ ЯК ФАКТОР СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

ПОЛІТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИМИ КОНФЛІКТАМИ ЯК ФАКТОР СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

Назва:
ПОЛІТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИМИ КОНФЛІКТАМИ ЯК ФАКТОР СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,89 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШУШПАННІКОВ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 323.382
ПОЛІТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ
СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИМИ КОНФЛІКТАМИ ЯК ФАКТОР
СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ
23.00.02 – політичні інститути і процеси
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі політології Донецького національного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор політичних наук, професор,
ПРИМУШ Микола Васильович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри політології
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор,
ГОРБАТЕНКО Володимир Павлович,
Інститут держави і права
ім. В.М. Корецького НАН України,
провідний науковий співробітник
кандидат філософських наук, доцент,
ШЕПЄЛЄВ Максиміліан Альбертович,
Дніпропетровський національний університет,
доцент кафедри політології
Провідна установа: Інститут політичних і етнонаціональних досліджень
НАН України (м. Київ)
Захист відбудеться “30” березня 2006 р. о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.051.08 у Палаці студентів ДНУ за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пл. Т.Г. Шевченка, (парк ім. Т.Г. Шевченка), к. .
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці ім. О. Гончара Дніпропетровського національного університету за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, вул. Казакова, .
Автореферат розісланий “26” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат філософських наук, доцент С.В. СТАВЧЕНКО


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Конфлікти у сфері соціально-трудових відносин виступають одним із основних чинників впливу на рівень суспільної стабільності будь-якої демократичної держави і значною мірою впливають на характер розгортання політичних процесів. Демократичну державність з одного боку традиційно пов’язують із становленням самовідчуття народу як джерела влади та пануванням закону суспільного буття для всіх громадян незалежно від їхнього соціального чи будь-якого іншого статусу. Але з іншого боку, при підсиленні ролі загальнолюдських цінностей зростає й необхідність проведення саме такої політики, яка б сприяла вираженню інтересів майже всіх соціальних груп та певною мірою забезпечувала б належний рівень суспільно-політичної стабільності суспільства в цілому.
Ринкові перетворення, утвердження толерантності та плюралізму, суспільна згода на справедливу нерівність, реальний суверенітет нації потребують переходу до якісно нових методів політичного управління соціально-трудовими відносинами та організації суспільного життя. Тому завдання відтворення ефективної системи політичного управління конфліктами, безпосередньо в сфері соціально-трудових відносин, формування механізмів узгодження суспільних інтересів, що спроможні гарантувати стабільний еволюційний розвиток держави, запобігати масштабним внутрішнім потрясінням і забезпечувати соціальний мир та спокій визначають актуальність теми даного дослідження. Необхідними передумовами сталого економічного розвитку держави, утвердження в суспільстві соціальної злагоди, громадського миру і демократії виступають вдосконалення соціально-трудових відносин на всіх рівнях управління, запровадження нових підходів до підвищення дієвості соціального партнерства, розвиток співробітництва та взаємодії представницьких органів сторін соціально-трудових відносин.
Актуальність теми дослідження зумовлена також ще й тим, що Україна, як і інші пострадянські країни, ще не встигла набути досвіду достатньо ефективного політичного управління конфліктами у соціально-трудовій сфері в умовах ринкової економіки. В цих умовах досить суттєво змінюються типи політичної і економічної систем та з’являються нові види конфліктної поведінки. І саме тому суспільно-політична система цього періоду повинна сприяти найбільш адекватному реагуванню на суперечливі інтереси та задовольняти основні з них.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПОЛІТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИМИ КОНФЛІКТАМИ ЯК ФАКТОР СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок