Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТВОРЕННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ СУМІЩЕНИХ ПРОЦЕСІВ ПІГМЕНТНОГО ФАРБУВАННЯ І ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

СТВОРЕННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ СУМІЩЕНИХ ПРОЦЕСІВ ПІГМЕНТНОГО ФАРБУВАННЯ І ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
СТВОРЕННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ СУМІЩЕНИХ ПРОЦЕСІВ ПІГМЕНТНОГО ФАРБУВАННЯ І ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,84 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СУББОТІНА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА
УДК 677.842.4:677.862.513.2
СТВОРЕННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ
ДЛЯ СУМІЩЕНИХ ПРОЦЕСІВ ПІГМЕНТНОГО ФАРБУВАННЯ
І ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
05.19.03 – технологія текстильних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Міщенко Ганна Володимирівна,
Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри фізичної та неорганічної хімії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Поліщук Степан Олександрович,
Херсонський національний технічний університет, професор кафедри технічної хімії та харчових технологій;
кандидат технічних наук, доцент Смеречинська Ніна Родіонівна, Київський національний університет технологій та дизайну, доцент кафедри опоряджувального виробництва.
Провідна установа:
Львівська комерційна академія, кафедра товарознавства непродовольчих товарів, Центральна спілка споживчих товариств України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 07 ” червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Херсонському національному технічному університеті за адресою:
73008, м. Херсон  , Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд.223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою:
м. Херсон - 8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “ 05 ” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Сумська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Перехід текстильної галузі вітчизняної легкої промисловості на принципово нові форми господарювання обумовив необхідність розвитку виробництва конкурентноздатних товарів народного споживання і передових наукомістких високоефективних технологій, що дозволяють раціонально і економічно використовувати усі види матеріальних ресурсів. Нові ресурсозберігаючі технології повинні також задовольняти високим екологічним вимогам, яким на сьогоднішній день, як в Україні, так і в усьому світі, приділяється велика увага з огляду на те, що екологічна ситуація безупинно ускладнюється.
Відповідно до вищезазначеного випливають і задачі, що стоять перед текстильниками: створення на основі ресурсозберігаючих технологій продукції високої якості, зниження її собівартості, забезпечення екологічної чистоти технологій і текстильних виробів.
Одним з основних і найбільш перспективних шляхів рішення поставленої задачі є суміщення технологічних процесів, яке дозволяє значно скоротити витрати матеріальних ресурсів і одночасно забезпечити надання комплексу необхідних споживчих властивостей текстильним матеріалам. Об'єднання окремих технологічних процесів дозволить значно підвищити продуктивність праці, ефективність роботи обладнання, знизити витрати на пару, воду, електроенергію, хімічні матеріали, дасть можливість не тільки максимально наблизитися до нових стандартів по охороні оточуючого середовища і вимогам ЕКОТЕКС-100, але й одержати продукцію з високими показниками якості забарвлення і низькою собівартістю.
Актуальність теми. Актуальність даної роботи визначається необхідністю підвищення конкурентноздатності тканин, зниження собівартості текстильної продукції за рахунок скорочення витрат на її виробництво, що може бути досягнуто за рахунок суміщення окремих технологічних процесів, зокрема, пігментного фарбування і заключної обробки. Обидва процеси базуються на використанні різних типів полімерів, технологічно відбуваються за схожими схемами і вимагають однотипного обладнання. Ці фактори створюють умови для реалізації суміщеного процесу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у Херсонському національному технічному університеті відповідно пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки, а саме: “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” і виконувалась у рамках науково-дослідної роботи “Теоретичні дослідження фізико-хімічних основ отримання і застосування препаратів на основі водорозчинних полімерів для обробки текстильних матеріалів”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТВОРЕННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ ДЛЯ СУМІЩЕНИХ ПРОЦЕСІВ ПІГМЕНТНОГО ФАРБУВАННЯ І ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок