Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПРОГНОЗ ПОЛОГІВ у жІНОК пІслЯ перенесеного КЕСАРЕВА РОЗТИНУ

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПРОГНОЗ ПОЛОГІВ у жІНОК пІслЯ перенесеного КЕСАРЕВА РОЗТИНУ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПРОГНОЗ ПОЛОГІВ у жІНОК пІслЯ перенесеного КЕСАРЕВА РОЗТИНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О. БОГОМОЛЬЦА
 
Гулик Марія танасіївна
УДК 618.5-089.888.61-089.17
 
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПРОГНОЗ
ПОЛОГІВ у жІНОК пІслЯ перенесеного
КЕСАРЕВА РОЗТИНУ
 
14.01.01-акушерство та гінекологія

 
АВТОРЕФЕРАТ
 
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Київ- 2001
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Національному медичному університеті
ім. О.О. Богомольця МОЗ України
Науковий керівник :
Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор ГОЛОТА Владислав Якович – завідуючий кафедрою акушерства і гінекології № 3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України.
Офіційні опоненти:
член-кореспондент НАН і АМН України, доктор медичних наук, професор Степанківська Галина Костянтинівна, кафедра акушерства і гінекології № 1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця
доктор медичних наук, професор Дашкевич Валентина Євдокимівна, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, завідувач акушерського відділення екстрагенітальної патології
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології № 1, м. Київ
Захист відбудеться “1”березня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.03 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (252004, м. Київ-4, бульвар Т. Шевченка,17)
З дисертаціією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за адресою: 252057, м. Київ-52, вул. Зоологічна,1.
Автореферат розісланий “1” лютого 2001
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент Я.М.Вітовський
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. У сучасному акушерстві кесарів розтин (КР), як метод розродження займає важливе місце і є однією з найбільш часто виконуваних операцій (В.Я. Голота, А.І. Лялькіна, 1989; В.И. Краснопольский, 1997; Л.С. Логунов, 1996; Е.А. Чернуха, 1997; Martin J.N., Perry K.G., et al.1997).
Актуальність операції кесарева розтину зумовлена пошуком шляхів зниження перинатальної і материнської захворюваності та смертності. Абдомінальне розродження дозволило знизити показники материнської смертності при таких видах акушерської патології, як тяжкі форми гестозу, передчасне відшарування нормально розташованої плаценти та її передлежання, а також при різних видах екстрагенітальної патології (Э.К. Айламазян, 1997; Б.М. Венцковский, 1998; В.Є. Дашкевич та співавт., 1998; Н.М. Нізова та співавт., 1998; В.Е. Радзинский та соавт., 1998).
Частота кесарева розтину, як методу розродження в Україні за останні 20-30 років збільшилася в десять разів - від 0,7 до 8%. Поряд зі збільшенням частоти первинного кесарева розтину зростає і частота повторного КР (Я.П. Сольский, Д.Ф. Ткаченко, 1998; Л.В. Тимошенко та співавт., 1998; В.І. Ямпольска та співавт., 1998). Стає очевидним той факт, що основним показанням до операції КР в Україні буде рубець на матці, тому що частота повторних операцій за останні роки збільшилася в 3 рази і спостерігається тенденція до подальшого зростання.
Рубець на матці визначає особливості перебігу вагітності, що нерідко протікає з ознаками загрози переривання, плацентарної недостатності, неправильним положенням плода, збільшенням частоти тазового передлежання. Крім того, у жінок із рубцем на матці розвивається затримка внутрішньоутробного розвитку плода в зв'язку з фетоплацентарною недостатністю (В.В. Чуб, 1998; Л.М. Юр'єва, С.М. Ясніковська, 1998; С.О. Швиденко, 1997; Е.А. Чернуха, 1997).
Зростаюча частота кесарева розтину в інтересах плода не вирішує до кінця багатофакторної проблеми перинатальних втрат, у той час як збільшення частоти операції призводить до того, що зростає ризик невиношування наступної вагітності, підвищується рівень інтра- та післяопераційних (найближчих та віддалених) ускладнень при повторному кесаревому розтині, що, у свою чергу, несприятливо позначається на показниках материнської та перинатальної захворюваності й смертності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПРОГНОЗ ПОЛОГІВ у жІНОК пІслЯ перенесеного КЕСАРЕВА РОЗТИНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок