Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ ПАРАМЕТРІВ В ЇХ СИСТЕМАХ

ОБГРУНТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ ПАРАМЕТРІВ В ЇХ СИСТЕМАХ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ ПАРАМЕТРІВ В ЇХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,82 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Фуад Ахмад Назар
УДК 621.434.004.6
ОБГРУНТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО
ДІАГНОСТУВАННЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ
ПАРАМЕТРІВ В ЇХ СИСТЕМАХ
Спеціальність 05.05.03 – Теплові двигуни
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Колісні та гусеничні машини” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Пойда Анатолій Миколайович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
професор кафедри колісних та гусеничних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Кудряш Анатолій Петрович,
Інститут проблем машинобудування
Національної академії наук України, м. Харків,
старший науковий співробітник
кандидат технічних наук, доцент,
Білогуб Олександр Віталійович,
Відкрите акціонерне товариство “Автрамат”, м. Харків,
головний конструктор
Провідна установа: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра системотехніки і діагностики транспортних машин, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 23 ” жовтня 2003 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.13 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21, кафедра двигунів внутрішнього згоряння, ауд. 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 18 ” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Парсаданов І. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні скорочується і незабаром припиняється виробництво автомобілів з карбюраторними двигунами, які не забезпечують норми токсичності відпрацьованих газів. Натомість на заводі “АвтоЗаЗ-Мотор” налагоджено виробництво двигунів з вприскуванням бензину з мікропроцесорними системами комплексного управління подачею пального і запалювання. Ці двигуни відповідають нормам токсичності “Євро–2”. Такі силові агрегати встановлюють на автомобілі “Ланос”, “Сенс” та “Славута”. Значна частина автомобілів з двигунами такої ж побудови імпортується в Україну, причому здебільшого не нових, а після 5 – 7 років експлуатації за кордоном. Внаслідок природних процесів старіння та зношування техніки в системах цих двигунів накопичуються дефекти, які не виявлені та не усунуті своєчасно. Тому багато автомобілів експлуатуються з пошкодженнями, не відрегульованими як слід системами подачі пального та запалювання, рівень токсичності відпрацьованих газів перевищує припустимі норми. Через те, що сучасні бензинові двигуни та їх системи складні, своєчасне виявлення та усунення дефектів без спеціальних діагностичних засобів майже неможливе. Ефективне діагностування може відбуватися за умов використання досконалих методів, достатньої кількості вимірювальної інформації та високого рівня автоматизації процесу діагностування з використанням інформаційних технологій. В засобах діагностування, що застосовуються в Україні, ще не в повній мірі використано інформативність параметрів робочих процесів, а кількість вимірюваних параметрів на двигуні недостатня для встановлення достовірного діагнозу про його технічний стан. Часто застосовують застарілі методи та механічні засоби вимірювання, які спричиняють розрив в інформаційному потоці і перешкоджають застосуванню сучасних технологій діагностування. Тому удосконалення методів і засобів автоматизованого діагностування є актуальною проблемою для українського двигунобудування, що і визначає значущість дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідних робіт кафедри колісних та гусеничних машин Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”) щодо удосконалення методів контролю технічного стану енергетичних установок транспортних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ ПАРАМЕТРІВ В ЇХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок