Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЕЖИМУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯМ МОНІТОРИНГУ ВИТРАТИ ПАЛИВА

ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЕЖИМУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯМ МОНІТОРИНГУ ВИТРАТИ ПАЛИВА

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЕЖИМУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯМ МОНІТОРИНГУ ВИТРАТИ ПАЛИВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,96 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Сметана Сергій Олександрович
УДК 629.113.004
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ
РАЦІОНАЛЬНОГО РЕЖИМУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО
ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
ЗАСТОСУВАННЯМ МОНІТОРИНГУ ВИТРАТИ ПАЛИВА
Спеціальність 05.22.20 – “Експлуатація та ремонт засобів транспорту”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Автомобілі" навчально-наукового інституту автодорожнього транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля) Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Куліков Юрій Андрійович, професор кафедри “Автомобілі” навчально-наукового інституту автодорожнього транспорту СНУ ім. В. Даля.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Варфоломєєв Володимир Миколайович, професор кафедри системотехніки і діагностики транспортних машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету; кандидат технічних наук, доцент Мастепан Микола Антонович, автодорожній інститут Донецького державного технічного університету, завідувач кафедри технічної експлуатації автомобілів.
Провідна установа: Національний транспортний університет, кафедра "Виробничі системи і сервіс на транспорті" Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться "20" лютого 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (м. Харків, вул. Петровського, 25)
Автореферат розісланий "19" січня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н. Богомолов В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Автомобільний транспорт відіграє визначну роль в транспортному комплексі України. Інтенсифікація виробництва, підвищення продуктив-ності праці, економія усіх видів ресурсів, охорона навколишнього середовища - це коло задач, що диктуються науково-технічним прогресом та мають безпосе-реднє відношення до автомобільного транспорту та його найважливішої підсистеми - технічної експлуатації автомобілів (ТЕА). Вирі-шення цих задач, пов'язано з необхідністью вдосконаленням діючої системи технічного обслуго-вування і ремонту (ТО і Р), яка на сьогодні не виключає можливість появи відмов транспортних засобів (ТЗ) у міжпрофілактичний період, що приводить до невиправданих витрат на обслуговування. Це насамперед можливо за рахунок використання резервів наукового обгрунтовання раціональних режимів технічних впливів.
Актуальність теми. Одним з шляхів вдосконалення системи ТО і Р є реалізація концепції профілактичного обслуговування і ремонту ТЗ за їх фактичним технічним станом. У свою чергу, це пов'язано з об'єктивним урахуванням умов експлуатації ТЗ, організацією збору і обробки інформації і підвищенням вимог до оперативності рішень, що приймаються.
Витрата палива є інтегральним показником, адекватним різним чинникіам, що впливають на технічний стан ТЗ. Необхідність створення системи моніторинга витрати палива, що дозволяє впровадити гнучку оптимізацію режимів і індивідуалізацію нормативів ТО і Р, і визначає актуальність цієї роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисер-таційна робота є складовою частиною досліджень, що виконуються на кафедрі “Автомобілі” СНУ ім. В. Даля згідно з державною науково-технічною програмою “Економія палива і раціональне використання паливно-мастильних матеріалів” (наказ № 42 ДКНТ України від 13.10.92 р.) та програмою “Транспорт” Луганського відділення Транспортної академії України. Результати отримані при виконанні господарсько-договірних тем, що мають державну реєстрацію.
Мета і задачі дослідження.
Метою роботи є – підвищення ефективності системи ТО і Р засобів транспору шляхом вдосконалення методу визначення раціонального режиму їх обслуговування на базі діагностичної інформації про фактичну витрату палива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДУ ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО РЕЖИМУ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ЗАСТОСУВАННЯМ МОНІТОРИНГУ ВИТРАТИ ПАЛИВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок