Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ ТА БУДІВЕЛЬ В УМОВАХ ПРОСАДНИХ ГРУНТІВ ВЕЛИКОЇ ТОВЩІ

ОСОБЛИВОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ ТА БУДІВЕЛЬ В УМОВАХ ПРОСАДНИХ ГРУНТІВ ВЕЛИКОЇ ТОВЩІ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ ТА БУДІВЕЛЬ В УМОВАХ ПРОСАДНИХ ГРУНТІВ ВЕЛИКОЇ ТОВЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,00 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ  
Маркова Марія Андріївна 
УДК 624.159.2:624.042.2 
ОСОБЛИВОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ ТА БУДІВЕЛЬ В УМОВАХ ПРОСАДНИХ ГРУНТІВ ВЕЛИКОЇ ТОВЩІ 
Спеціальність 5.23.02 – Підвалини та фундаменти 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук   
Дніпропетровськ - 2002 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Банах Віктор Аркадійович,
Запорізька державна інженерна академія, завідувач кафедри будівельних конструкцій
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Шаповал Володимир Григорович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри основ та фундаментів
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Трегуб Анатолій Степанович,
Запорізьке відділення науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, завідувач відділом
Провідна установа: Донбаська державна академія будівництва та архітектури, Міністерства освіти та науки України, м.Макіївка
Захист відбудеться “7” травня 2002р. о 15 годині на засіданні
Спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01. у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) за адресою:
49600, м.Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, 24а, ауд.202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м.Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, 24а, ауд.202.
Автореферат розісланий “5”квітня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В.Баташева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Найбільш надійним типом фундаментів на просадних ґрунтах великої товщі, вважаються пальові фундаменти. На пальових фундаментах будувалися промислові і цивільні будинкі, як каркасні, так і безкаркасні. Палі мали різні конструкції, різні способи виготовлення. Однак, за час експлуатації будинків на пальових фундаментах з'ясувалося, що в деяких випадках застосування таких фундаментів не дало бажаного результату. Будівлі зазнавали значні нерівномірні осідання, виникали крени, які потрібно було усувати, і отже, додатково вкладувати кошти. Оскільки пальові фундаменти досить коштовні, особливо при великій просадній товщі, часто вважають економічно не вигідним їхнє застосування.
В останні роки, коли помітно знизилася кількість знову побудованих об'єктів, а обсяг реконструкції зріс, на перший план вийшло питання про застосування паль як елементів посилення існуючих фундаментів. Однак, специфіка роботи паль на об'єктах, що будуються знову та паль підсилення в умовах просадних ґрунтів не досить вивчена. Тому виникла необхідність з'ясувати характер роботи таких паль в умовах просадних ґрунтів великої товщі.
У нормативних документах немає досить повних рекомендацій з розрахунків посилення існуючих фундаментів палями. Почасти тому надійність і виправданість такого посилення не завжди об'єктивно оцінюється. З урахуванням сучасних запитів практики будівництва і реконструкції розроблені методика і розрахункова модель для визначення напружено-деформованого стану (НДС) системи “будівля – палі – просадний грунт”, з урахуванням властивостей просадного ґрунту.
ЗВ'ЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ, ПЛАНАМИ, ТЕМАМИ: Робота виконувалася в розвиток Постанови Кабінету міністрів України №409 від 05.05.97р. “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будинків, споруд та інженерних мереж”.
МЕТА І ЗАДАЧІ ДОСЛІДЖЕНЬ. Метою роботи є оцінка надійності пальових фундаментів в умовах просадних грунтів великої товщі. Для досягнення поставленої мети було необхідно:
·
розробити методику обстеження будівель на пальових фундаментах;
· виконати розробку й апробацію розрахункових моделей і схем для визначення напружено-деформованого стану будинків спільно з пальовим фундаментом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ ТА БУДІВЕЛЬ В УМОВАХ ПРОСАДНИХ ГРУНТІВ ВЕЛИКОЇ ТОВЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок